Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Aloha [:
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Despre mine… Ma cheama Sofia,nume real,dar mi se spune Saori sau Sao[ciudat21],sunt din Neamt,am 13 ani jumate` 71.Imi place sa:desenez,sa compun cantece,sa scriu,sa citesc,ador in special anime'urile,acadelele,sa ies si sa rad cu prietenii,chestii tipice adolescentelor din zilele noastre 21.Urasc sa: mananc legume[21],sa ma cert cu prietenii,sa'mi spuna cineva ce sa fac,sa faca cineva presiuni asupra mea.
Muzica Preferata:rock,screamo,,j-pop,teribiliste,acoustic,alternative,reggae;
Filme Preferate:drama, romantic, horror, comedy. :]
Trupe Preferate:Silverstein,Dead by April,Arashi,Brokencyde,Cinema Bizarre;
Atat imi vine in minte deocamdata.Daca vreti sa mai stiti ceva,va astept intrebarile ,si voi raspunde la ele cat voi putea de repede 8
Bine ai venit pe Animezup, Saori-chan!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Buna.Bine ai venit pe Animezup Saori!Sper sa te distrezi si sa iti faci multi prieteni !Pai ce as putea sa te intreb?
1)Care este culoarea ta preferata?
2)Care este anime-ul tau preferat?
3)Care este anotimpul tau preferat?[lipsa de inspiratie]
4)Iti plac animalele?Daca da ,care?
Pai cam atat, sper sa fim prietene si sa ne intelegem bine si inca o data bun venit printre noi!!!
:bye:
Pai,pt inceput buna si mersi pt intampinarea calda de pe acest site 8
si acum intrebarile:
1.violet[cred 71]
2.le'am vazut pe toate aparute pana acum..si toate mi'au placut,dar nu prea mi'a placut naruto65
3.anotimplu?clar vara:ese cald,vacant,prieteni peste tot =p~
4.da imi plac animalele,ca de exemplu pisicile si broastele testoase21
si da,sigur sa vom fi prietene bune 8
Aloha....21

Asa...pai bine ai venit Smile
Si am si eu 2 intrebari ?

1.Scrii ficuri ?
2.Vrei sa fim prietene?5

Zbye...8
Buna Saori!
Bun venit pe zup, sper sa-ti placa aicihug
Iti place sa desenezi si sa citesti....hmm..care e cartea ta preferata? A mea e Calaretul fara cap ( stiu..nu pare prea impresionanta insa pe mine m-a captivat ).
Ce parere ai de Breaking benjamin si Linkin Park?
Ai vreo melodie/formatie rock preferata?
Ce parerea ai de curentul emo? ma refer la imbracaminte, frizuri etc...
Cum ai aflat de Animezup?
Wanna be friends? i hope so...hugpupic
buna..
imi cer scuze ca nu am putut raspunde asa de repede10



ai laaav iuu*:1.nu,nu scriu ficuri,compun melodii10
2.sigur ca da 8





Touch Of Dark*10ai cartile mele preferate sunt cele din seria "Amurg".Ador trupa Breaking benjamin,dar nu prea ascult Linkin Park,iar cat despre melodia mea preferata,asa putea spune sa sunt mai multe,doar ca nu in acelasi timp21[mai nou imi place miley cyrus-goodbye,e draguta].Curentul emo este intr'un fel interesant,adica imi place ft mult aspectul lor[imbracaminte,frizura,make-up],dar faza asta cu "sinuciderea" mi se pare o prostie.De aceea s'a inventat stilul SCENE KID,gen emo dar putin mai colorat si mai "vesel" ca sa spun asa21.Si in final,am aflat de Animezup asa,sin intamplare cand cautam niste imagini..si mi'au placut discutiile de pe forum asa ca mi'am spus "De ce nu?" si m'am logat.
pupic,si,cum am mai spus,desigur ca vom fi prietene 3