Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Saluuuut! >:D<
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Salut tuturooor.:001_smile: Deci sunt noua pe site, vreau sa-mi fac prieteni etc. etc. Stiti voi.4
Imi plac anime-urile. 39 Dar nu prea le urmaresc, ca mi-au scos astia Animax-u' din grila. 2 Ma mai uit pe net uneori.:001_smile:
In afara de anime-uri, imi place muzica, da' aia putin mai veche. 71 Imi place sa cant, chiar daca nu am voce. XD Imi place sa citesc, si sa scriu uneori... A, si sa desenez. :blush2:
Siii... Sunt din Constanta. 15
Cam asta e. Daca aveti intrebari, go ahead.:001_smile:
Bine ai venit pe Animezup, Anna.Smile!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Buna daraga mea Anna, ma bucur ca in sfarsit a dat Domnu sa iti faci cont. Eu nu am ce intrebari sa iti pun pentru ca stiu totul despre tine, sau nu chear tot421, dar stiu destul. Ce pot sa iti zic in afara faptului ca: Bun venit pe AnimeZup si sper sa te distrezi caaaaat cuprinde4
Si sper sa facem ficul ala amandoua cat de curand, dupa teze evident4
Te poop si inca o data Bun venit!
P.S. Prietena ta sarita de pe fix4pupic21
Bună Anna! 71

Îţi voi pune chestionarul meu rapid à la ....(Încă nu i-am dat un nume)

1)Ce faci? 21
2)Am observat că îţi place să cânţi...care e trupa\solista\solistul ta\tău preferat?
3)Ce-ţi place să desenezi?
4)Ce anime-uri îţi plac?

Gata chestionarul.N-am precizat că este unul mare 3.

Have fun on AnimeZup!


-Ralucka
Salut Anna , bine ai venit daca esti noua ... si sa-ti faci prieteni cat mai multi si cat mai buni 3 Pai fa greva sa ti-l bage inapoi in grila 10 Muzica veche ? la ce anume te referi ? Da-mi si mie cateva exemple de trupe care iti plac tie 3
Si tu canti in baie ? 21 e bine daca iti place sa citesti 3 foarte bine 10 ... Hai ca incep Constantenii sa se stranga 21 cand am venit eu erau putini daca nu eu eram singurul activ 21

Intrebri :

--> Cati ani ai ? ce zodie esti ?
--> Ce iti place sa mananci ?
--> Ce anime-uri ai urmarit ? uramersti ? care ti-a placut cel mai mult ?
--> Ce parere ai despre forumul asta la o prima vedere ?
--> Te consideri talentata la desen ?
--> Ai vreun motto ?
--> Daca da care ?

Cam atat ne mai citim prin zona , spor la postari 3 distractie placuta si sa-ti faci multi prieteni , altceva ce sa-ti mai zic ... sa auzim numai de mine aaa bine 10

PS : daca vrei sa-ti faci prieteni , zic sa-ti activezi pm-urile 3 altfel nu poti comunica 3
Pentru AnimeliciousAngel:
1. Bine. Profit de timpul pe care il mai am pana incep orele. 20
2. Sunt multi solisti si multe trupe care imi plac. Printre cei pe care i-am ascultat mai recent sunt: Scorpions, Nickelback, Jesse McCartney, Savage Garden, P!nk, Bon Jovi... Si nu cred ca am un solist/o trupa preferata, depinde si de dispozitie.
3. La fel, depinde de dispozitie. In general imi place sa desenez chestii mai abstracte sau portrete.
4. Ok, asta e destul de grea. 21 [Kiddin'] Pai imi plac: Full Metal Panic [si Fumoffu], am urmarit Kaleido Star, am vazut cateva episoade si din Hakaima Sadamitsu, Inuyasha, Spiral, Death Note si mai sunt si altele... 39 Dar nu sunt un fan suuuper inrait al anime-urilor... Imi plac pur si simplu.

Si pentru Sucre:
1. Am 12, voi face in curand 13, ceea ce ne trimite la a doua intrebare -> sunt Rac. [si sunt mandra.15]
2. Ooo da. Ai atins un punct sensibil. 21 Sunt foarte mofturoasa. Nu ma omor dupa fast food, dar merge uneori. Imi plac salatele. Si imi place pizza, recunosc. Si imi plac dulciurile si prajiturile! Cu cat e mai multa ciocolata, cu atat e mai bine. 21
3. Cele pe care le-am mentionat deja.smile Nu am unul preferat. 39
4. La prima vedere, pare... plin. Adica foarte activ. Imi place.smile
5. Pentru varsta mea, da.9 Dar poate nu chiar talentata. Adica nu am abilitati iesite din comun sau asa ceva, dar am exersat destul de mult.smile Cel putin asa consider eu.
6. Am... multe.
7. Unul din ele ar fi: "Zambeste. Maine va fii mai rau." Sau: "E si maine o zi..."

Si mersi tuturor de urari! hug