Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Saluty tutor
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Buna ma numesc Alina, am 14 ani,sunt satena si am ochii caprui(ochii caprui fura inima oricui4).Am ca preferinte dansul,cantatul(muzica),sportul,povestitul si multe altele.
Imi doresc sa compun foarte multe cantece si sa devin......nu stiu ceva4
Sper sa-mi fac multi prieteni aici va pup dulcik de totpupic
byebye
Bine ai venit pe Animezup, pupic*AliNuTzA*pupicDuLcIkA!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Buna Alina imi pare bine sa te cunosc!!!
Am cateva intrebari pentru tine.

1.Unde locuiesti?
2.Ce anime-uri iti plac?
3.Care este culoare favorita?
3.Care sunt fan ficu-ruile tale preferate?
4.Scrii fic-uri?
5.Vrei sa fim prietene?

Bye bye pupicpupicpupic
Multumes de primire Zuppy si ms ca ma primesti cu bratele deschisepupic
si buna *BadyDoll*
raspunsuri:
1.Unde locuiesti?
R. Locuiesc in Constanta.
2.Ce anime-uri iti plac?
R. Pai sun foarte multe.
3.Care este culoare favorita?
R. Culoare mea e roz dar imi place si albastru si mai ales combinatie dintre ele
4.Care sunt fan ficu-ruile tale preferate?
R. Uffff....pai mai multe nu stiu ce sa aleg
5.Scrii fic-uri?
R. Da vreau sa scriu, pt ca imi place sa compun dar nu stiu unde sa intru4(am pus un fic dar nu stiu daca l-am pus bine)
6.Vrei sa fim prietene?
R. Mi-ar place foart foarte mult deci suntem prietene?
va multumesc ca imi vizitati profilu4pupic
Pai am observat ca tu esti din Constanta si a trebuit sa ma bag in seama >,>. Deeeci bun venit ! Oricum, eu potez aici ca sa te intreb pe tine urmatoarea : pe unde stai prin Constanta ? Pentru ca si eu sunt de aici. Daca vrei sa imi spui bine daca nu iara e bine 21.

Hepi posting si hev phun si alte deastea ! ^____^
Hey! Imi bag si eu codita pe aici...
Iti urez bun venit pe forum, sper sa te distrezi alaturi de noi, si sa nu te speri prea mult...`kay?

Intrebari...ehh..nu prea multe, dar nu strica sa pun si eu cateva, asa de curiozitate.

Cati ani ai?
In cat esti nascuta? [1st April..ca si mine 65? ]
De cati ani esti fan anime 4 ?
Dear..do u wanna be friends 4?
Buna si ms de intrebari4pupic
Draga Tekami mersi de primire si in legatura cu intrebarea ta sunt pe undeva pe la iesire din Constanta, cea care duce spre Carrefure, mai exact pe Suceava, nu ma deranjeaza intrebarea, ca doar ce.... nu ma jefuiesti nu???21
intrebarea mai buna ar fi daca tu ai inteles pe unde stau4
Si:
Draga Kagome multumesc de primire si sa nu crezi ca ma speri, sunt putin mai emotiva dar nu cedez din prima
raspunsurile la intrebarile tale:

pai am 14 ani
sunt nasucat pe 24 ianuarie, imi pare rau ca nu ne potrivim4
pai ... uf ... e cam complicat, sunt fana de ceva vreme, insa nu ma omor, adica nu sunt una foarte inraita, insa imi plac mult.4
si da sigur pupic
va multumesc pentru primire
bye bye daca mai vreti raspunsuri sa ma anuntati
P.S. era sa uit daca vreti sa mai vorbim am ID la profil4
Buna pokemonule , m-am gandit sa spun si eu bun venit unui alt locuitor al Constantei , doamne am crezut ca sunt singur 21 in fine cred ca eram ... la un moment dat 10 in fine pokemonule , bine ai venit ! e destul de mare intarzierea cu care iti scriu , nu mai esti chiar o nou venita Smile

Intrebari ... sa moara franta daca am vreo intrebare la ora asta ... aaa sau poate 39 ... te intreb ... daca dai un kebab ? dai ? la cin cin daca e Smile + un suc ... cu 10 lei ai scapat de mine Smile sa te distrezi p-aici pokemonule , aaa si un sfat nu te mai grabi cand scri ca nu esti pe messenger 10 ... doamne ai gresit pana si titlul topicului 21 in fine ... sa auzim numai de mine/bine Smile .
buna mai zaharel21
am ceva sa te intreb si eu chear daca eu sunt cea care trebuie sa raspunda la intrebari
De ce imi zici *pokemon*?
si da o sa-ti cumpar, sau iti dau bani sa-ti cumperi singur
si referitor la greseala... pai am schimbat titlul e *Viata e deosebita* si nu e chestia ca scriu ca pe mess ci faptul ca nu ma pot concentra seara4... stiu daca nu ma concentrez de ce mai scriu? pai atunci imi vine inspiratia si am mai facut gafe inainte sa intre acolo ficul ala, ce sa-i faci?... primul fic si cel cu mii de probleme, Doamne nu mi s-a mai intamplat asta pana acum.4 si ms ca totusi te-ai interesat de ficul meu
si daca vrei tu... sa auzim numai de tine ... ca de mine nu iti pasa ... 42124
te puppupic bye bye
P.S. mai astept intrebari daca mai aveti...71