Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Buna!!!
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Buna ma numesc Nicole si m-am decis sa intru si eu p acest site.Pai ce sa va spun despre mine*thinking*aa da asa,imi plac anime-urile,manga cam tot ce tine de anime,imi place cum sa citesc mai ales fic-uri chiar si cele originale aa da si am si o imaginatie bogata.


Va pup mult de tot si sper sa ne intelegem


pupicpupicpupic
Bine ai venit pe Animezup, BabyDoll!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Buna sa-ti fie inimia BabyDoll aka Nicole , Sper sa iti faci prieteni , sa nu fi aroganta si rea cu ceilalti , pentru ca si ei la randul lor sunt oameni 10 chiar daca nu-i vezi , ei sunt acolo , nu stiu de ce iti spun astea tie , probabil pentru ca ai spus ca speri sa te intelegi cu ei 10 daca te dai ce nu esti nu te vad prea bine , fi tu 10 21 in fine m-am aprins putin mai devreme de la un comentariu dar nu asta e important Smile cateva intrebari pentru tine :

- Iti place sa dormi ?
- Cati ani ai ? respectiv ce zodie esti ? crezi in zodiac ?
- Care este culoarea ta preferata ?
- Iti plac copiii ? Vrei sa ai un sot bogat ? sau unul pe care sa-l iubesti ?
- Ce anime-uri iti plac ?
- Te uiti la Lost ?
- De unde esti tu de loc ?

Cam atat ii mai las si pe altii sa te ia la intrebari 10 , Ai grija ce faci 10 simte-te bine fa-ti prieteni Respecta-ti aproapele sau nu fii tu nu fi ce te vor altii respecta legile ... sau nu 10
Buna Sucre.Si eu sper sa-mi fac prieteni multi.

Iti place sa dormi ?
Da imi place sa dorm,sunt cam lenesa,dorm in jur de 10-12 ore pe zi.

Cati ani ai ? respectiv ce zodie esti ? crezi in zodiac ?
Am 15 ani.Sunt zodia Gemeni.Da cred unori in zodiac.

Care este culoarea ta preferata ?
Culoare preferata este albastrul.

Iti plac copiii ? Vrei sa ai un sot bogat ? sau unul pe care sa-l iubesti ?
Da imi plac foarte mult copiii.As vrea sa am un sot bogat dar si sa ma iubeasca si eu sa-l iubesc.Cum zic eu mereu4ragostea nu se cucereste prin bani!

Ce anime-uri iti plac ?
Pai am vazut foarte multe anime:Shakugan No Shana,Kaichou wa maid sama,Naruto,Inuyaasha,Zero no Tsukaima,Kailedo Star,Power Mew Mew,Bleach,Gravitation,Shugo Shara,Ef-tale of memories,Vampire knight,Omamori Himari,Ouran High School Host Club,sunt mai multe care imi plac dar nu le mai tin minte.

Te uiti la Lost ?
Nu stiu cei acela Lost cred ca ti se pare un rapuns idiot dar nu stiu.

De unde esti tu de loc ?
Eu m-am nascut in Brasov,am copilarit acolo 7 ani apoi m-am mutat in Galati.

MUltumesc pentru intrebari.
buna
cateva intrebari de la o *prietena*(adica sper sa fim prietene si sa ne intelegem foarte bine)
1.Care este anotimpul preferat?
2.Care este genul de muzica pe care il preferi/detesti?
3.Ai sora/frate mai mare/mic decat tine?Cum il/o cheama si cati ani are?
4.Daca nu ai (intrebarea 3),ti-ai dori?Ce?(frate sau sora4)
5.Ai un iubit?Daca da cum il cheama?Cati ani are?
Nu ma supar daca nu raspunzi la intrebari, mai ales la ultima stiu ca e mai personal,dar curiozitatea a omorat pisica4
te pupicesc4pupic
byebye
Buna Alina!
Si eu sper sa fim prietene!
1.Care este anotimpul preferat?
Anotimplu meu preferat este vara bineinteles,dar si primavara(nu ma pot decide le iubesc pe amandoua).
2.Care este genul de muzica pe care il preferi/detesti?
Pai imi place techno(il ador),house,hip-hop,rock,iar destest manelele.
3.Ai sora/frate mai mare/mic decat tine?Cum il/o cheama si cati ani are?
Da am o sora Andreea Alexandra(20 ani) si un frate mai micut Remus Gabriel(6 ani).
4.Daca nu ai (intrebarea 3),ti-ai dori?Ce?(frate sau sora).
Pai eu mi-as mai dori o surioara dar mami mea numai vrea.
5.Ai un iubit?Daca da cum il cheama?Cati ani are?
Da am iubit.Il cheama Alex.Are 17 ani.
Nu ma supar imi place sa raspund la intrebari asa ne vom cunoaste mai bine.
ms mult ca ai raspuns la intrebarile mele si stiu cat de frumos este sa mai ai un/o frate/sora.Eu am un frate mai mare 21 de ani dar cred ca as vrea si unu mai mic sau mai mica,dar din motive de sanatate ale mamei mele nu voi putea primi asa ceva2 asta e va trebui sa ma multumesc cu atat4
te pup dulce*prietena*4