Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Helău!!
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Hello everyone!
Numele meu este Isabella, am 14 ani şi juma' si sunt din Bucureşti.... Am dat de acest site mulţumită dragei mele Emm... Hm... acum ar trebui să spun animeurile care-mi plac si dastea, nu? :]]
Ok... păi animeuri pot spune că am vazut multişoare si mangauri am citit destule :]
Alte informaţii 39 Aaa da.... sunt o fire deschisă, hiperactivă, glumeaţă, cu picioarele pe pământ ( uneori pot fi şi aeriană, dar asta se intâmplă din an in Paşte....) . Să revenim...imi plac animalele ( in special felinele XD ) , iubesc plimbările in aer liber ( ooo da... la munte 15 ), imi place iarna ( sezonul meu preferat [:X] ) , imi plac misterele si chestiile paranormale.
Hobbyuri...n-am...defapt am...oricine are cateva 4 Cred că acestea ar fi :cântatul la pian, voleiul si handbalul, să citesc ( in special cărţi poliţiste, de criminalistică, gen Sherlock) , limbile straine, să mă uit la filme horror ( am menţionat ca iubesc chestiile legate de fantome şi vampiri? 5 Dacă nu, o fac acum :] )
In materie de muzică... păi ascult muzica gen house, pop, rock, gothic rock, metal gothic si hip hop ( sunt antimanele 22 )
Şi sa spun si cateva dintre chestiile care nu-mi plac: cocalarii şi piţipoanecele, manelele, muzica populară, bârfele, oamenii mincinoşi, prefăcuţii, dulcegăriile, vocabularul de "piţi" , proştii, cei care se dau mari si tari, fiţele....e şi cam atât ( adică ar mai fi...dar ne' mi-e să nu vă plictisesc...)
Cam atât...cred că am facut o descriere destul de mare...si mie una mi-a ajuns :]]
So... daca aveţi intrebări, nu ezitaţi, nu mă supăr! :]]
Chuuu~~
Bine ai venit pe Animezup, Kitty^Twix!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Hello Bella-chan ( pot sa-ti spun asa? Imi place cum suna... 71 )
So...am si eu niste intrebari pentru tine:
1. Metal gothic sau rock gothic?
2. Yuri sau yaoi?
3. Inghetata de vanilie sau de ciocolata?
4. Scriitorul preferat?
So..cam atat...nu prea am inspiratie acum... Bine ai venit pe forum hug Sper sa te distrezi si sa-ti faci prieteni pupic
Byee and hug
Zuppy merci de primire...:]] Să înţeleg că tu esti un fel de mascotă.... kinda 71

Riluri ( poti sa-mi spui asa...mai multe persoane imi spun asa 71 )
Sa-ti raspund si la intrebari...
1. Clar metal gothic XD
2.Yaoi...imi plac mai mult animeurile de acest gen decat cele yuri ( sincer...nu am vazut nici un anime yuri pana acum...nu ma atrag) pe cand Gravitation ( yaoi) e unu din preferatele mele XD
3. Hm.... cred ca o sa aleg vanilie ( desi...nu prea ma omor dupa nici una...prefer aroma de caramel, lamaie, cea de capsune, menta, fistic...etc. ) Aleg vanilie pentru ca vanilia miroase frumos, pe cand de la ciocolata de multe ori mi se face rau...
4. Am doi :d Sir Arthur Conan Doyle si Agatha Christie ( Regina Crimei), doi scriitori de romane politiste... si le iubesc lucrarile ( Sherlock, Hercule Poirot ÅŸi Miss Marple etc...)
Merci pentru primire :X
Bye and hugs
Welcome Kitty^Twix!!!

Sper sa te distrezi pe Zup si sa-ti faci cati mai multi prieteni!!
So...questions:
1.Ce cantareti/cantarete/formatii iti plac?
2.Actori/actrite?
3.Anotimpul preferat?
4.Scrii ficuri?

XOXO88:bye: