Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Ohayo!
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
ohayo minna .... ma numesc Daiana .. sunt din cluj si am 14 ani ... porecla mea este Daddu.

hobby : desen , canto , animeurile compunerea povestilor/poeziilor
culoare preferata : albastru
animeurile vizionate: http://myanimelist.net/animelist/daddu_sweet_girl

In rest puteti sa ma mai intrebati daca mai vreti sa aflati ceva Smile
asa arat eu : http://photos4.hi5.com/0121/177/495/He.Gq.177495-02.jpg
Bine ai venit pe Animezup, Daddu!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Helăuu Daddu.... Bunvenit pe forum hug
Asa...cateva intrebari...
1. Ce muzica asculti?
2. Citesti manga? Daca da, ce gen preferi?
3. Practici vreu sport?
4. Vanilie sau caramel ?
So...cam atat... distreaza-te si fati cati mai multi prietenipupic Ne mai citim pe forum^^
Bye and hug
Hihihihihihihihi, DAIANA?!I can not believe!Ai acelasi nume ca si mine...partial, my name is Diana, in engleaza Daiana.... 71

Вы знаете что? Бай, Клуж жаль, что вы не можете встретиться со мной, ванные комнаты! Не всегда встретить человека, который любит те же имя и тот же цвет, как ты! 40
Ahem, daca nu-ntelegi, sa stii ca nu conteaza, mi-a venit sa scriu ceva in rusa... 4

Deci cateva-ntrebari:

1)Ce limbi straine inveti?
2)Care e animalul tau preferat?
3)Care e limba ta preferata?
4)Iti plac serpi? 21
5)Care e anime-ul tau preferat?
6)Vrei sa fim prietene?

Welcome to A-Zup, Daddu! hug Big Hug from Lya.
Buna si multzumesc .....

Riluri : 1. pai in general rock 4
2. Nu prea citesc manga , prefer sa vad animeurile 4 dar am citit o singura data ....
3.Nu deocamdata nu , as vrea sa ma apuc de tennis impreuna cu prietenul meu , a facut insa bascket si handball
4. caramel .. desi nu prea erg pe nici una dintrastea 2 .. imi place ciocolata :X8

Lya : oh scuze nu stiu limba rusa 10 ....
1.Franceza si Engleza
2. pisica :X:X
3.imi place Japoneza insa si Engleza:p
4.nu prea ... unii sunt veninosi si chiar daca nu musca tare , si nu imi place durerea 10
5. dA as fi incantata >:d<


P.s Lya ma incanta faptul ca avem aproape acelasi nume 10 .. kisses and hugs girls pupicpupic