Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Absente.
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2
Pai m-am gandit ca acest topic ar fi folositor pentru cei din echipa gfx...aici ei sa poata scrie cand nu pot face sig-uri si iau o pauza....[stii sectiunea aia tox,dar aia e de pe forum,nu sectiunea asta T_T]

Daca consideri ca e important,stii ce sa faci...daca nu...iar stii

Asa...uite un formural,daca ramane topicul:
Nick:
Data absentei:
Motiv:


bye
Păi nu m-am gândit niciodată că voi trece pe la acest topic, dar se pare că sunt nevoită să trec pe aici.

Nick: Damn. . . îl vezi
Data absentei:de azi 3 Mai până pe 25 Mai 2010
Motv: Şcoala. Sincer, trebuie să dau teze şi să învâţ ca să iau note, plus că se încheie semestrul, aşa că am extrem de puţin timp la dispoziţie. După 25 v oi fi extrem de liberă aşa că ne vedem atunci.


Vă mulţumesc pentru înţelegere.


Uitati tot. 21 M/am intors.
Nick: <-
Data absentei: de pe 11 mai pana ...nu stiu...pana la finalul lunii ,cred
Motiv:sa scap de teze si voi da o mare atentie gfx-ului si voi lua comenzi.
Nu am dat nicio teza deci ....trebuie sa ma pregatesc pentru ele O_O


m-am intors
Nick: Mos Craciun :|

Data absentei: cand se termina scoala ma gasesti aici

Motiv: Aaa cred ca daca zic ca sunt o putoare va functiona! [ asta inseamna ca am niste medii la franceza de reparat... ]


Back in business
Ei bine, am ajuns si eu pe aici...

Nick: Alba-ca-zapada >>"
Data absentei: dupa terminarea oralului la engleza - asta vine pana la 1 iunie
Motiv: Pai, si la mine medii de reparat plus oralul la engleza care vine cat de curand >.<

[Edit]
Oke, nu stiu cum sa tai si eu textul >.>" [am incercat toate posibilitatile] asa k il las asa cu edit... deci forget all about, am terminat cu oralul ^^ I'm back


[Edit 2] Tnx a lot LynnuÅŸor, text taiat ^^
Nick - Rx~
Data absentei - 22, 23 , 24 mai.
Motiv - Voi fi ocupata.
Si iar eu =.=

Nick: si cei 7 pitici [continuarea de sus]
Data absentei: de azi pana in 20 iulie --> s-a prelungit termenul, scuze
Motiv: tata T_________T nu ma lasa la calc k trb sa invat pt bac, deci mii de scz


Uitati tot, I'm back ^^
off topic> Aly, îl pui între
Ăsta e codul şi bagi acolo textul cum e şi la bold aşa e şi la text tăiat s - ul.
Åži scuze de off topic .______.

[ nu mai fac, nu mai fac ]
Nick : Rx~
Data absentei : De maine pana pe la sfarsitul verii cred.
Motiv : Maine plec la tara doua saptamani si cand ma voi intoarce nu voi mai avea internet din cauza renovarilor majore, daca voi reusi sa capat net pentru o perioada mai indelungata voi reveni aici si voi incerca sa fac cat mai multe comenzi, dar daca nu voi putea, imi pare rau.

Edit ~
Ei bine, o saptamana si ceva cred ca voi fi destul de activa pe aici, asta insemnand ca m-am intors acasa, desi nu stiu cat de mult timp voi sta in fata pc-ului avand in vedere ca trebuie sa imi fac costumul pentru cosplay, si duminica imi iau material si abia astept <3 , eh , mai vedem noi cum mai reusesc eu sa mai fac cateva comenzi ^^


Edit.2 ~
Uitati tot.
Nick: nibbles
Data absentei: 20 iunie pana....habar n-am cat, 1-2 saptamani cred
Motiv: ma duc intr-un loc lipsit de photoshop...

edit: bwahahaha m-am intors
Pagini: 1 2