Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Fac o mica plecaciune
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Fac omica plecaciune in fata mariilor voastre,Sunt Gabi si sunt o fire vesela,prietenoasa si cu un optmism contagios si chiar si la virsta de 17 ani sunt o mare fana anime in special al serialului Naruto.Imi plac foarte mult animalele salbatice,in special cel din din rangul felinelor.Sunt dornica sa imi fac noi prieteni asa ca daca cineva este curios sa afle ceva nou despre mine,nu ezitati sa intrebati,dar pina atunci SEE YA!!!Zuppy02bye
Bine ai venit pe Animezup, Gabriella!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Helău Gabri, bine ai venit pe zup. Să ai o şedere cât mai plăcută pe forum şi să te distrezi şi no spam. Well cam ce animeuri ai vizionat ? Manga citeşti ? Ce cărţi citeşti, cartea favorită? Scrii. . . poezii . . . ficuri ceva ?
Ce gen de muzică asculţi ?
Cânţi la vreun instrument muzical ? Compui ?
Ştiu că sunt cam multe întrebări, dar aşa te putem cunoaşte mai bine.

o şedere plăcută îţi doresc şi sper să fi un user activ. dacă vrei putem discuta şi pe mess. Am id-ul la profil.

O seară plăcută.
Buna,imi pare bine sa te cunosc si vreau sa iti spun ca nu e nici un deranj in ceia ce priveste intrebarile.
Din pacate nu pot sa ma laud cu un numar mare de vizionari anime din lipsa timpului,si a postului Animax,dar am vizionat Naruto,Shaman King,Inuiasha,Pokemon(a fost 1 anime21)Yu-gi-oh.
Ascult toate genurile de muzica,exceptie facind manelele 10.
Daca scriu?pai...cind eram mai mica imi placea sa scriu poezii4,dar acum am trecut la fan-fictions(desi nu stiu daca sunt atit de reusite)Si din pacate nu cint la nici un instrument muzical 2.

Imi pare bine pentru intrebari^_^scrie daca mai sunt.
ohhh:X draga mea Gaby , ce bine-mi pare sa te reintalnesc 4: . CE mai faci ? Nu am mai vorbit de mult T_T .
Eu nu o sa pun prea multe intrebari...doar atat vreau sa stiu :
1- Cum de te-ai hotarat sa vii aici ?
2-ITi place pe Zup ? 5:
Ciao pupic si mie imi pare sa te reintinesc si mi-a fost dor sa mai vorbimbye
Motivul pentru care m-am inregistrat pe animezup este ca imi place sa citesc ficurile care sunt postate aici:love:si poate mai invat si eu cite ceva:yes:.
Imi place forumu,dar nu ii dau mare importanta aspectului,ce ma atrage pe mine aici este tot ce e legat de anime si creativitatea userilorZuppy02
buna Gabriella
eu sunt Alina si am cateva intrebari pentru tine:
1.Ce zodie esti?
2.Iti place sa canti si sa dansezi?
3.Ai voce?
4.Ce materie iti place?
5.Ce limbi vorbesti?
6.Ai de gand sa postezi pe Zup propriul tau fic?
7.Despre ce va fi?
8.Ai prieten? Cum il cheama? Cati ani are? Ce zodie e?(si nu mai intru in detalii214)
Cam atat te pup si sper sa raspunzipupic
P.S. La intrebarea 8 nu e obligatoriu raspunsul, de altefel si la celelaltpupic
Salut Alinapupic imi pare bine sa te cunosc,multumesc pentru urari si intrebari.
Sunt in zodia virsator si imi place sa dansez si sa cint,chiar daca nu cred ca am voce:nh:.Nu pot spune ca ador scoala,dar imi place biologia,istoria si psihologia:love:
In afara de limba materna,vorbesc engleza si rusa.La moment invat italiana:love:si daca voi reusi poate voi face cursuri de limba japoneza:yes:
Si ficurile mele deja sunt postate pe forum3(desi mai am mult de lucrat la ele)
Si despre prieteni am cit sunt pe ceruri stele,dar nu e nimeni pe care sa-l tratez in mod special Smile