Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Hello all!
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.

Larysa Uchiha

Buna! Numele meu e Larisa si sunt din Bucuresti. Sunt nascuta pe 1 mai 1996 si sunt zodia Taur. Culorile mele preferate sunt: rosu, albastru, verde, mov si negru. Anime-urile mele preferate sunt: Naruto, Death Note, Kaleido star, InuYasha, Final Fantasy, Sailor Moon, Full Metal Alchemist, Kiddy Grade, Yu Yu Hakusho, Full Metal Panic, Bleach, Jigoku Shoujo, Vampire Knight si cam atat...cred!
Sunt o persoana prietenoasa si sincera.
Cartile citite de mine si care mi-au placut sunt: "Sunt aiurita si se ia!", "A treisprezecea poveste", "Azazel", "Ani de asteptare", "Moarte la rascruce", "Memoriile unei gheise", "Colt alb", iar in prezent citesc "Adevarul care ucide" si imi place foarte mult!
So...cam atat despre mine. Daca aveti intrebari, nu ezitati sa mi le puneti! Bye^^
Bine ai venit pe Animezup, Larysa Uchiha!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
hello, larisa bine ai venit pe forum. Să ai o şedere cât mai plăcută şi să-ţi faci cât mai mulţi prieteni şi să te distrezi îţi doresc.
Cânţi la vreun instrument muzical ? Citeşti manga ? Şi care este personajul tău favorit din vampire knight?
So sper că nu te-am luat prea din prima cu întrebările dar aşa putem să ne cunoaştem mai bine.
Hm, şi eu am văzut YYH mai demult şi pot spune că încă îl mai ador. Îmi place foarte mult personajul Hiei şi Kwabara. Ţie de cine îţi place?
Ce trupe asculţi? Gen preferat ceva?
Cam atâtica, sper să fi activă şi ne mai auzim pă forum.
Buna buna 15
Si eu m-am inregistrat tot azi , numai ca azi dimineata xD Dar tin sa iti urez un dulce bun venit pe forum =]] Sper sa te distrezi si sa iti faci cat mai multi prieteni.
Si eu sunt taur 15 Bun venit in familie xD Spui ca esti o persoana prietenoasa si sincera , genul meu de persoana . Sper sa ne intelegem si sa fim prietene =] , deoarece imi plac persoanele sincere . Defapt ... nu am cum sa imi displaca o_o
Si eu am urmarit aceleasi animeuri , deci avem aceleasi gusturi =]] . Ai vreun personaj favorit din anime ? Daca da care ? Si ... iti place yaoi ? ( lipsa de idei xD )

Inca o data bine ai venit si sper sa te acomodezi repede hug

Larysa Uchiha

Multumesc pentru intampinare ° Lynn!
Dap, cant la chitara^^
Citesc manga, dar nu prea des, ca sa fiu sincera, am citit doar Vampire knight si Lilim Kiss.
Kaname, iubesc personajul asta!
Stai linistita, imi place sa raspund la intrebari4
Si mie imi place Hiei, de fapt il ador, si pe Kwabara, dar nu prea mult^^
Pai trupe preferate... nu stiu...B.U.G Mafia, Linkin Park^^
Pai cel mai mult ascult Rock, Hip-Hop, Metal si Dance!
Dap, o sa fiu activa deoarece imi place foarte mult forumul asta!
Inca o data iti multumesc pentru intampinare! Bye!!!

Buna B3Ky!
iti multumesc si tie pentru intampinare!
Si eu sper sa fim prietene!!!
Ma bucur ca avem aceleasi gusturi!
Pai am cateva personaje pref:
Din Naruto: Sasuke, Itachi, TenTen, Sakura.
Din Yu Yu Hakusho: Hiei[il adooor:X]
Si din Vampire Knight: Kaname[un personaj minunat!!!]
Dap imi place Yaoi-ul!
Bye!!!
Buna si bine ai venit pe animezup.
Happy posting.
I have a question for you ...

- vrei sa fim prietene ?

You are welcome.

Larysa Uchiha

Buna Nanami-chan! Thx pentru intampinare!
Sigur ca vreau sa fim prietene! Daca vrei, ia-mi id-ul de la profil^^
Bye si mersi inca o data pentru intampinare!
Sall Larysa si bun venit pe zup sper s-a te distrezi
Am o intrebare pentru tine

-Care este filmul tau preferat? Si
-Care este animeul tau preferat.Cel care i-ti place mult????

Larysa Uchiha

Buna Yuuki Cross! Mersi pentru intampinare.
Acum sa-ti raspund la intrebari:
1. Pai nu am un film preferat. Imi plac mai multe, nu as putea alege unul.
2. Animeul preferat... mmm, nu stiu, am mai multe preferate si le-am spus in primul post. Nu as putea sa aleg doar unul din ele.
So...bye!