Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: B3Ky is here xD
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2
Heya allz ^^ Sunt noua pe Animezup . Ei bine , nici chiar atat de noua , deoarece am mai vizitat site-ul acesta de foarte multe ori , cred ca aproape de un an o_o . Lenea asta o_o .
Numele meu este Diana , dar cateodata mi se spune si Beki . De ce ? Nici eu nu stiu xD O veche porecla data de cativa prieteni o_o . Am 14 ani si sunt din Bucuresti ( minunata noastra capitala -.- ) . Nu prea imi place aici si sunt sigura ca multi sunt de acord xD Cred ca Bucurestiul se poate mandri doar cu mall-urile pe care le detine xD Dar nu si cu aglomeratia din ele >.< .
Well ... ce as mai putea spune 39 Filme preferate ... Imi plac in general filmele horror : House of Wax , The eye , Mirrors , Saw ( toate filmele xD ) , Final Destination , Paranormal Activities etc ... Carti preferate o_o , cam de toate tipurile : Copiii pierduti , Sora lui Caroline , Slam , Femeia in negru , Sotia calatorului in timp , Copilul nascut joi etc xD . Seriale 39 cred ca Gossip girl e preferatul meu ^^ .
Despre anime-uri ... Sunt o mare fana a anime-urilor si cu siguranta nu ma voi opri niciodata sa le urmaresc , chiar daca voi creste . Cine ne poate obliga sa ne schimbam din cauza varstei ? 21 Nu am un anime preferat , dar voi spune cateva : Junjou Romantica , Bleach , Nana , Death Note , Gravitation , Elfen Lied , Naruto , Toradora , Final Fantasy 7 bla bla xD
Ma opresc aici , deoarece nu vreau sa va plictisesc xD Sper sa ne intelegem bine si daca tot e Pastele , Hristos a inviat 21 .
Bine ai venit pe Animezup, B3Ky!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Buna si bine ai venit pe animezup !
Eu sunt Nanami.
I have some questions for you ...

- yaoi sau yuri ?
- care este culoarea ta preferata ?
- vrei sa fim prietene ?

Happy posting !
Buna, B3Ky!Sunt mandra sa spun ca si pe mine ma cheama Diana!!! ^^ Si-s si eu din Bucharest.

Am cateva intrebari pentru tine:
1)Citesti manga?Daca da, care e preferata ta?
2)Care e animalul tau preferat?
3)Ce limbi straine inveti?
4)Iti place japoneza?
5)Iti par draguta? 5

Accommodate you, happy posting and... welcome, once again, to AnimeZup! hug
Buna buna 15 Ce pot sa spun ... multumesc hug

Nanami - Hey =]
1. yaoi sau yuri ? - Cu siguranta yaoi xD Imi displace enorm yuri , nu ca ar fi scarbos , pur si simplu e prea plictisitor o_o Am urmarit cateva anime-uri yuri si nici unul nu m-a lasat cu o impresie buna . Am adormit la majoritatea 21 Yaoi este foarte interesant , captivant , este genul meu preferat . Uneori mi se par atat de amuzante cuplurile =]
2. culoarea mea preferata 39 Cred ca abastru deschis si verde deschis . Imi plac aceste culori deschise , ma linistesc xD
3. Normal =] Multumesc de intrebare xD Sper sa ne intelegem de minune xoxo

Raynde - Buna , Diana xD Oo , bucuresti 15 Interesant xD
1. Manga ... asa si asa ... nu prea citesc , deoarece sunt mai mereu ocupata , dar am terminat de citit cateva cum ar fi Nana , Hell Girl , Elfen Lied si pot sa spun ca mi-au lasat o impresie destul de buna , desi nu ma prea dau in vant dupa manga .
2. Animalul meu preferat ... pai ca animal de casa cu siguranta cainele , deoarece cum spune toata lumea , este cel mai bun prieten al omului =]] , iar ca animal salbatic as alege tigrul alb , deoarece este atat de frumos si pufos =]] cand eram mai mica faceam colectii de tigrii de plus . Inca ii mai am printr-o cutie veche =]] .
3. La scoala sunt intr-o clasa de intensiv engleza , invat aceasta limba inca de la 3 ani o_o . Diriginta noastra e de franceza , dar nu stiu decat un bonjour si niste verbe la imperfect =]] Sunt complet varza la franceza . De curand m-am apucat sa invat singura italiana o_o Am o carte pentru cei ce vor sa invete , cu alte cuvinte ma scuteste de a mai da bani pe meditatii 15
4. Ador aceasta limba , ador Japonia , tot ce are legatura cu ea =]] . Probabil este motivul pentru care urmaresc anime-uri . Nu o practic , stiu doar cateva cuvinte . Probabil mai incolo o sa ma apuc de ea , deoarece este foarte interesanta , chiar daca este grea .
5. Absolut =]] Sper sa ne intelegem si sa fim prietene ^^

Asta este tot . Multumesc inca o data pentru intrebari , sper ca raspunsurile sa fie pe placul vostru xD
Hello Beky, whatzzzzzzUppppp bine ai venit printre noi şi sper să ai o şedere cât mai plăcută şi să îţi faci pe aici prieteni şi să te distrezi şiiiii da, ultimul şi promit să fi activă şi spor la postat.
Aşam m+am oprit din ''şi'' urile alea enervante so cânţi la vren instrument ? Îţi plac chitările ? Vreo marcă preferată ? Aşa de curiozitate întreb [ ŞI DA am copyright la întrebare pentru ăia ce se simt ._______________. ] *mwhahahaha* 15 I ' m sooo bad babe'
Cum spuneam, bine venişi pe site meh is Lynnu şi aşa mă cunosc zupeii de pe zup. *hugs her* sper să ne împrietenim şi să ne mai auzim sau citim pe forum.
Buna buna si tie 15 xDDD
Thx <3 Esti atat de dulce =] ( zici ca ai fi o mancare o_o )
Cu siguranta o sa fiu activa , deoarece la mine plictiseala e in floare 15 O sa trec pe aici des >.< Sper sa ne intelegem , sa fim prietene , alea alea =]]

Well ... nu cant la nici un instrument xD Dar una dintre colegele mele , o fata ciudata o_o Ma rog , nu prea o suport de fel , dar asta e xD are sase chitari o_o Si nu stiu in ce cor al scolii se afla , iar profa noastra de muzica e inebunita dupa ea 21 O vezi intruna pe cordioare "Andrada , Andrada , unde esti ?Canta cu degetele tale , canta" xDD Si vine mai mereu cu chitara la scoala si ma lasa sa cant la ea o_o Crede-ma ca nu stiu nimic despre chitari , desi imi plac foarte mult xD Eh nu ma prea pricep T_T . Dar am reusit sa fac ceva la cat am umblat pe chitara fetitei aleia xDD
Waa, asta da noroc. 21 În clasă la mine am două colege care au chitări şi ele dar nu le aduc la şcoală, nu au avut grijă de ele aşa că acum săracele chitări au ajuns desdtul de naşpa. Sunte acele fete gen ''roacăre'' care vai ascultă rock şi alea alea, şi au chitări dar neh nu au habar cu ce se papă chitările, dar en fin, cum ziceam păi mă bucur că îţi plac chitările este unul din instrumentele mele favorite. Le ador 8
Şi da şi la mine e plictiseala în toi, dacă vrei să mai discutăm, am idul la profil.
Btw, îţi plac pianele ?
Bună B3Ky... and welcome here. Câteva întrebări pentru tine...
1.Care este trupa ta preferată?
2. Fan Fiction sau Fan art?
3.Personajele preferate din anime-urile enumerate de tine.
Cam asta am vrut să te întreb. Îţi doresc şedere plăcută şi să te simţi cât mai bine printre noi.
Zum zum ^^
Lynn : Da imi place pianul =] Tot Andrada aia are si pian 24 Bogata fetita xDDD Am cantat prima oara la pian la ea acasa . Cum suna "am cantat" , de parca as fi fost mare profesionista xDD Momentan am cateva probleme cu messengerul o_o Nu stiu , nu merge sa deschid nici un id xD Abia merge internetul o_o O sa-l rezolv eu curand si o sa iti dau add ^^ .

Akasha : Buna 15 si multumesc <33
1. Trupa mea preferata ... Nu stiu , nu cred ca am o anume trupa preferata , deoarece imi plac toate la fel de mult =]] Dar cred ca as alege Simple Plan , deoarece imi plac exact toate melodiile de la acesti baieti xD Iar printre preferatele mele se enumera : Perfect , Welcome to my Life , Generation , Crazy , I'm just a kid , Grow up si etc xD
2. Well...cu siguranta Fan Fiction =]] Imi plac mult fic-urile , deoarece imi place sa citesc , imbogatindu-mi totodata vocabularul . Imi creste imaginatia , deasemenea xD
3. Junjou Romantica : Cu siguranta Misaki , deoarece e atat de tembel copilul ala si atat de dulce >< Si se imbujoreaza de fiecare data cand Usagi face ceva mai sexy 15
Bleach : Ichigo , deoarece este protagonistul acestul anime , este atat de amuzant , curajos si puternic . Deasemenea arata si bine xDD
Nana : Well ... Nana , deoarece este o tipa cu picioarele pe pamant , amuzanta si desteapta . Ma regasesc deseori in ea .
Death Note : Light , nebunu' ala 15
Gravitation : Yuki xD
Elfen Lied : Lucy . Imi place foarte mult de ea , deoarece este foarte puternica
Naruto : Itachi . Stiu ca e un nenorocit ca si-a asasinat clanul si bla bla , l-a lasat pe Sasuke singur , dar ramane personajul meu preferat =]]
Toradora : Taiga , ma regasesc deseori in ea .
Final Fantasy 7 : Il ador pe Cloud >.< , deoarece este puternic si deasemenea frumos >.<
Pagini: 1 2