Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: La sectiunea fan fiction
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Vroiam sa postez urmatoarele doua capitole de la fic-ul meu si cand sa dau "posteaza mesaj" mi-a spus ca fic-ul este inchis. M-am intrebat de ce si m-am dus pe prima pagina de la anime fics. Toate fic-urile erau inchise. M-am dus la original fic's si aici s-a intamplat la fel. Si apoi, peste cateva minute, la anime fics mai erau doar doua pagini in loc de trei si doar ultimele patru fic-uri erau inchise si as vrea sa stiu de ce. Si sper sa se redeschida.
Edit: Au trecut cateva minute, iar acum este inchis in older fics. Ce trebuie sa fac sa se redeschida si sa reapara in anime fics?
Si eu vreau sa intreb ceva...De ce posteaza aly?ca sa nu cititi?
http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=21893
E mare topicul acolo si scrie in el clar ce se va intampla cu ficurile si tu nu poti face nimic, ATi facut multe inainte de a le inchide aly.
Fie,sa vina aly si sa iti explice mai bine de ce sunt inchise daca nu intelegi de acolo ._.'

Aly

*head/desk*
1. nu se pot posta topicuri noi
2. puteti posta comentarii
3. postati la topic inchis? postati aici [mai pe romaneste de-atata nu pot spune fara injurii] si iti redeschid topicul daca psotezi link spre el
4. topicurile din luna februarie si anterioare acesteia sunt mutate autoamt la older fanfiction
5. e ditamai topicul cu numele de Fanfiction/Oneshots/Anime/Original se inchid, ce greu era sa te uiti in acle topic, te-ai uitat la anime, la original, da la ff, dumnezeu cu mila
Imi pare rau ca iar am postat ceva degeaba, chiar daca mi-am promis ca nu o mai fac. Cand mi s-a inchis fic-ul m-am speriat si nu am mai gandit limpede. Deci pana la urma trebuie sa postez la "Topicuri inchise? aflati motivul aici" . Multumesc ca mi-ati raspuns chiar daca puteam si eu singura sa descopar uitandu-ma mai atent in sectiunea fan fiction. Imi cer scuze inca o data.