Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: The Crazzy is here XD
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Errr kinda new here So sa ma prezint [mda si la ce ora ma prezint ^^"]
Am si un nume bineinteles si e Ana [mda un nume comun 78].Varsta 16 jumate nu mai am mult si vine ma Birthday da sper sa nu mor pana atunci 21).Am ochii caprui inaltimea 1,69/ 1,70 cam asa ceva 39 umm dah sunt pitica pentru o asemena varsta dar altele sunt si mai mici la inaltime si ca ani sunt mari asa ca 78.Am paru negru scurt eh cateodata cand fac baie a 2 a zi parca am paru afro 21.I'm born on 30.08.1993 so i'm a virgo.Am si eu un hobby ca sa zic asa imi place sa desenez si pe foaie si in pc daca doriti sa le vedeti nu ezitati sa treceti pe la topicurile cu desene ale mele bine dupa ce o sa le deschid 21 Za animeuri preferate :Bleach,Fma,Fmp,Naruto(asta a fost candva desii inca mai imi place XD ),Gto(Great theacher Onizuka),Slayers,Inuyasha,Gravitation,Blood+,Hell girl,Kaleido star,Paradise kiss,Yu-gi-oh GX,Yu Yu Hakusho,Spiral,Ghost stories and za list continue @_@.I like so much za music dar nu ascult manele si populara 22 cine le-o mai fii inventat nu stiu 29.I have 44 kg cam asa i know i'm a skeletron 21) .Mah location is in Za oras poluator aka Bucale [ Bucuresti] ~
Daca mai aveti intrebari nu ezitati sa ma intrebati .Cya arownd here :bye:
Bine ai venit pe Animezup, ThE CrazZy!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Hi there, plantofilo
De cand voiam sa te prind pe aici 21
Bine ai venit si sedere cat mai placuta 3

Have phun and happy posting [sunt prima, dupa zuppy] 24

See ya later hug
Ehe thx for primire Zuppy si MadyY ^^
Sigur ca o sa ma distrez pe aici nu degeaba mam inregistrat :p si sa imi fac prieteni noi desii pe unii stiu ca au cont si aici [cei pe care ii am in lista de mess bineinteles]
So daca aveti ceva de intrebat nu ezitati :p :bye: then
Bună și bine ai venit pe animezup !
I'm Maria, but you can tell me Nanami-chan, sau, dacă vrei, poţi să-mi spui cum scrie la nick.
I have some question for you ...

- yaoi sau yuri ?
- care este culoarea ta preferată ?
- vrei să fim prietene ?

No more questions for you, mă duc să învăţ la muzică :ha: .

Happy posting !

You are welcome !
Thx for the welcome broken asa o sa iti zic e mult mai scurt si de pronutat si de scris 65
Deci sa iti raspund la cele 3 intrebari XD
Prefer mai mult yaoi decat yuri yuri nu prea ma incanta >.>" yaoi is more arrr 65 21
Pai am mai multe culori preferate dar le zic pe alea principale 15 green and blue ;x
Si whay not sure we can be friend's ^w^
Stai putin... Desu ? Nu de alta dar iti recunosc gfx-urile : )) ... si descrierea.
Oricum, bun venit aici si toate cele bune ^^
:thumbup1:
(30-03-2010, 04:08 PM)Rx~ A scris: [ -> ]Stai putin... Desu ? Nu de alta dar iti recunosc gfx-urile : )) ... si descrierea.
Oricum, bun venit aici si toate cele bune ^^
:thumbup1:

Mda eu unica Desu sau mai nou The Crazzy 78 In fine thx for the primire :p And i know who you are but i dont tell =p ehe my old enemy or not? ma rog sa nu o mai lungesc doar vroiam sa nu fac spam 21) [sper ca intro zii sa ma scoti de la ig 65 da faci cum vrei :] nu ca as avea ceva cu tine dar in fine ]
(29-03-2010, 03:19 AM)ThE CrazZy A scris: [ -> ]altele sunt si mai mici la inaltime si ca ani sunt mari asa ca 78

Asa ca mine adica...da, am 1.60 (daca-i am si p'aia 21 ) si am si cativa anisori in plus decat tine. Dar sa sti ca nu ma stresez si nici tu n-ar trebui..adica "pitica" la 1.70? Dar cat ai vrea sa ai ca sa ti se para ok?
Alte intrebari...
1. Ce liceu?
2. Te-ai muta din bucuresti? De ce?
Altceva...sedere placuta p'aci : D
Eh avand in vedere inaltimea mea am vazut altele ca au 1,75 21 si de aceea unele persoane zic ca sunt de generala nu de liceu XD si sa iti raspund la intrebari
1. La liceu Economic Viilor da sunt la vii nu morti 21)
2. M-as muta sincer din acest oras avand in vedere la ce e prin el 78 si m-as muta ori la tara dar mai aproape de Bucuresti 39 ori in alta tara ca de exemplu Japan ;x ori Germany XP
Daca mai aveti ceva nu uitati intrebati-ma ca o sa raspund la intrebari :3