Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Sall . xD
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Sall
Ma numesc Andrada dar porecla mea e Bubbles , am doisprezece ani si sunt din Constanta :X
Sunt o persoana copilaroasa,visatoare,de gasca,cateodata de treaba ...... ma atasez repede de oameni ........sunt timida cu straini dar foarte tupeista cu prieteni xD
Hobbyurile mele sunt cititul, dansul, cantatul.......dar n-am voce , desenu ........ma pricep destul de bine , sa ma dau cu rolele , sportul........voleiul sau baschetul xD
Ham .....ascult aproape toate genurile de muzica inafara de opera, populara sau manele ! ANTI-MANELE!
Cantaretele mele favorite sunt Lady Gaga ,Boa si Pink, iar trupa Linkin Park xD
Iubesc animeurile .....cel mai mult imi place Naruto ..dar imi plac si Kaleido star si Gravitation :X
Filemele mele preferate sunt The grudge, Scary Movie , Amurg, Luna noua, Greta,Red shoes .....etc. .. da stiu ca am gusturi ciudate dar asta sunt eu :X
Nu mai stiu ce sa spun ...:d
Daca aveti intrebari o sa va raspund cu mare placereSmile



Bye hug
Bine ai venit pe Animezup, darkangel67!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Welcome ai laaav iuu!
Pai as avea cateva intrebi pentru tine:

1.Culorile favorite?
2.Ce preferi mai mult yaoi sau yuri?
3.Actori/actritele preferate?
4.Iti place Gravitation?

Pai cam aste-as intrebarile.Sa te distrezi pe forum si sa-ti faci cati mai multi prieteni!

Hugs and kissupupic
Ja'ne!hug
♥bloody_ice_queen♥

Salut si mersi pentru primirea calduroasa hug


1. roz,galben,verde ....bleo si desigur alb
2.yuri...dar si yaoi
3.Ashley Tisddale....... Hilary Duff ......Selena Gomez ........Zac Efron ........Corbin Bleu
4.Da....este un anime superb:X

puuuphug