Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Tsu`chan is here!
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.

Alyssa♥

Eto... Hi! ^_^
I`m Katsumi but friends call me Tsu`chan. :pls:
Hmm... am 13 ani si deabea astept sa fac 14 ! 21 :yes:
Imi plac animeurile gen slice-of-life, school, romance, comedy, magical dar sunt deschisa si la alte genuri .
Fav`s: Clannad, Happiness!, Final Approach, Cat`s eye [oldies but goldies], Itazura na Kiss, Sailor Moon, Kaze to Ki no Uta, Mermaid Melody, Sen to Chihiro no Kamikakushi, Shaman King & multe altele...
Fav music: I`m hip hop addicted ^^ ...don`t like emo & rock >.<"... my fav` pop singer is Beyonce... i think she`s the best! :chuu:
Cum sunt: prietenoasa, copilaroasa, sincera [prea sincera uneori] , ametita, impiedicata, orgolioasa, egoista...
Nah... I have my own way. Sunt foarte incapatanata si nu renunt niciodata. Am visuri mari si le voi indeplini cu siguranta. :bv:
When I grow up i wanna be a star zicea un cantec. Sunt o actrita foarte buna
si modesta 21 o//o
Visul meu e sa ma realizez la Disney. ^_^" Yep, suna prostesc dar de mica imi place Disney, practic am trait cu desenele lor. Pur si simplu cred ca acolo visele se indeplinesc ... eh, am vazut prea multe animatii Disney 21

Mai sunt multe de zis dar astept intrebari! ^_^
hi.. hug bun venit pe zup... 10
sper sa te distrezi sisa iti faci prieteni...

cateva inrebari:
1) Care este filmul tau preferat?
2)Care este culoarea ta preferata?
3)Care este formatia ta preferata?
4)Manga citesti?
5)De unde ai aflat de AnimeZup?

cam atat...10
spor la postat...
si ne intalnim pe forum..10

Alyssa♥

Hey, white angel! hug

1. Cred ca Take the Lead, Step Up si Juno impart primul loc [desi nu prea ma uit la filme; prefer animatiile de la Disney 21]
2. Pink! :love:
3. Greu de spus... din Romania ar fi Simplu si ScetiPM [o trupa despre care nu cred ca ati auzit si care se axeaza pe street muzic], iar din afara nu am formatii preferate... random listening 21
4. Am mai citit cate ceva dar nu pot spune ca ma pasioneaza. ^_^ Prefer anime.
5. Am aflat de Zup de la nii`chan, D.Dolly. stea

Thanks for your post pupic
Ticaloasa mica O.o! Deaia ma tot sacaiai astazi?21 E cumva un cadou inainte de plecare 22 ?

Nii`chan :hug: welcome to anime zup!

Ma bucur ca in cele din urma te-ai gandit sa-ti faci si un topic dspre tine, ca ai postat si fic`ul nostru 22 .....fara sa ma anunti o.O!
Intrebari n-am pentru uh ca te stiu mai bine ca oricine. O sa-mi fie dor de tine nii`chan!
Distractie placuta!
Chuuupupic!
bine ai venit Tsu-chan.Sedere placuta pe forum.Sper sa te distrezi si sa iti faci multi prieteni noi,printre care si subsemnata
Apropo eu sunt Ramona!
Ja ne!
Salutari Katsumi si bun venit in comunitatea AnimeZup. First of all, am remarcat set-ul tau care este destul de reusit (chiar daca nu ma consider un asa mare fan al rozului, mi se pare chiar ok). XD De intrebat, nu prea mi-a mai ramas ce... Poate daca ai un motto dintr-un anime preferat. Acestea fiind scrise, iti doresc sedere placuta pe forum (and don't forget, posting is very important).
Arigatou. smile

Alyssa♥

Thanx 4 posting, minna! ^_^
In primul rand... Nee`chan, m-am intors! dance
Arigato, Ra`chan. [pot sa-ti spun Ra de la Ramona?:pls:]
WhiteSnake, thanx si tie. Ma bucur ca iti place setul meu. 21 Eu l-am facut :ha: Hmm, despre motto, sa ma gandesc. Ah, cred ca ar fi ceva! Hiiragi Anri [Happiness!]: Just a little magic and everything is done! / I`ll do my best! ... next time. Mai sunt si altele dar acum nu mi le amintesc :eto: