Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Ce ai face daca ?
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Ce ai face daca?

Waa neko ce indiferenta esti 21) eu cred ca as plange o saptamana daca Yuki mi`ar face asta 17

So venind vorba de Shu, nu cred ca mi`ar pasa, oricum si el isi ma bate joc de cei din jur 3

- Shu draga, a fost o gluma daca o sa ma urasti (nu o sa`ti mai cumpar nici`un cd, iar daca sti sa ierti ramanem prieteni!
Simplu,nop! 21

Next: Ce ai face dac Ryu ti`ar da un inel in semn de prietenie, insa tu l`ai pierde in timp ce faci dragoste cu Shu, pe plaja, in bataia blanda a valurilor, cum i`ai explica asta lui Ryu stiind ca inelul a fost al bunicii lui si ca era foarte important pentru acesta?
As refuza,desi stiu ca dupa raspunsul dat mi-as primi un glonte in cap 24 ,dar ne ma sacrific 24 .15 Oare pistolul lui este de jucarie 39 21?
Nu as putea niciodata sa fiu rivala trupei Bad Luck .

Next:Ce-ai face daca Mr K ti-ar propune o noapte in 2 ?15 U.u
as zice: vai iubire abia astept sa te vad cum joci cu siguranta o sa fi cea mi sexy "tipa" de pe acolo dupa ce te las eu fara mostenitori 5 ... nu e asa ca ma iubesti? da stiu 5 asa ziceam si eu
( concluzie: lovesc direct unde trebuie ) 21
next: ce ai face daca in timp ce teai uita la Gravitation mana lui Yuki ar iesi din monitor ? 21 ar incepe sa te zgaltaie in toate partile...si apoi tiai da seama ca pana la urma e mai bn sa iei o pauza sa iesi la aer 21
Nu cred ca as iesi la o gura de aer. E si in casa asa ceva.
Cred ca as trage de mana lui Yuki pana ar iesi cu totul. Apoi cred ca l-as duce in camera mea pentru... nebuneli... adica... i-as da matura in mana si l-as pune sa faca curat in locul meu. Eu uitandu-ma la un film cu gay =]]
Asta as face sigur.
Ce?
Sper ca nu credeati ca o sa fac alceva. =]] Deja l-am violat. (cu nebunele mele) Si daca as incepe fara ele piatra funerara scrie pe mine.

Ce ai face daca Yuki nu ar mai avea unde sa se duca si ti-ar cere sa il primesti la tine acasa pentru cateva zile?
o frateee...lasi primi fara sa ezit..adik pe bune e Yuki ...problema e ca dupa ce o sa intre in casa nu o s amai iasa de aici21 decat legat de mn sa se oftice toti pe afara cu ce dragalas ma plimb
stiti faza aia intra cn vrea iese cn poate 19
dar el nu mai scapa

next: ce ai face daca yuki ar veni la tn imbracat ca un iepure sexyyyy...si ar sari pe tn?21
Nu ar avea timp. Eu as sari prima pe el. =]]

Dupa l-as desbraca si... si... m-as duce la baie si nu as mai iesi de acolo, de emotie =]]
Iar atunci cand as iesi el deja ar incepe treaba cu Shuici TT^TT Fara mine.

Ce ai face daca Shuici nu ar mai vrea sa fie cu Yuki ci cu Hiro, ai accepta sa ii iei rolul lui Shuici?
Adica de iubit a lui Yuki?

Cine nu ar vrea 24
Aa... grea intrebare

Pai vreau ca Yuki sa ramana cu Shuici, findca dragostea nu are limite. Si fac un cuplu extraordinar impreuna.
Auzi? Ce nesimtit de vampit l-ar musca inaintea mea? Daca dau de acel vampir ii sparg dinti.
Cum adica? El sa guste primul [poate al doilea, dupa Shu] sangele lui Yuki, nu eu?
Asta e razboi... ce mai! Cataclism national!

Ce ai face daca Shuici ar fi prieten bun cu familia ta si ei [familia] l-ar inviata pe el si pe Yuki la voi acasa ca sa luati cina ?

Ideei... geniale! =.=
in primul rand mas schimba de pijamale pt ca frate nu pot sa stau asa in fata lor apoi cred ca mias sechestra familia in sufragerie in timp ce eu le deschid calduros usa lui Shu si Yuki
apoi bn inteles as fi cva de genu * zambet tampt pe fata* gazda perfecta...ei ar fi relaxati fara sa vada ca iam legat de masa si nu o sa ii mai las sa pleceeee...cel putin pana nu se saruta de vreo 10 ori in fata mea

next: ce reactie ai avea daca lai auzi pe Hiro spunand "pt toate femeileeee de la nasuuuu" bleahhh mie deja imi vine sa vars dupa ce am scris asta21
Era sa scuip apa pe monitor. (wtf? hiro puiule te-ai tampit? vrei sa ma faci sa lesin? )

Cred ca i-as zice daca nu cunva vizita in Romania l-a afectat mai mult decat se vede.
Apoi i-as lua chitara si i-as sparge timpanele, ca asa nu poate nu mai aude ce bazaconi zice.
Peorma... *muhaha* l-as dezbraca, frumos, si as incepe sa gesticulez sa faca niste striptis... desigur ca si tu Elina veneai, doar de invitam eu...
*angel*

Scuzati :]] Emotiile astea.

Next: Ce ai face daca Yuki ar veni la tine acasa si ti-ar cere sa ii imprumuti niste bani findca el a fost jefuit in timp ce a coborat din avionul sper Romania? Dar tu stii ca nu ai nici un ban findca ii cheltuisei pe toti pe DV-uri hard yaoi iar el astepta in fata usi fumand o tigare, cu o camasa desfacuta la toti nasturi, tu salivand pe jos din cauza patratelelor bine conturate.

[ ideei macnifice, a da... daca erai descurcareata puteai sa raspunzi la intrebarea care am raspuns si eu
(08-10-2010, 08:44 PM)Obsession A scris: [ -> ]Next: Ce ai face daca Yuki ar veni la tine acasa si ti-ar cere sa ii imprumuti niste bani findca el a fost jefuit in timp ce a coborat din avionul sper Romania? Dar tu stii ca nu ai nici un ban findca ii cheltuisei pe toti pe DV-uri hard yaoi iar el astepta in fata usi fumand o tigare, cu o camasa desfacuta la toti nasturi, tu salivand pe jos din cauza patratelelor bine conturate.

*3 minute de ras*
LooooL,păi aş încerca să-l sun pe Shuichi să îi zic să vină dupa iubitul lui,având în vedere că nu am bani să îi dau.Dar mai înainte l-aş invita în casă să stea la mine poate găsesc ceva saaaau poate ne cunoaştem mai bine kekeke ˇ~ˇ.


NeexT

Ce ai face dacă ar trebui să petreci o zi întreaga cu Shuichi??
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12