Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Ce ai face daca ?
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Cred ca inevitabil as lesina ... (omg ce rusine !!! 8 ) dar apoi am face cunostinta si ...
Next :
Ce ai face daca Tohma Seguchi te-ar invita la o intalnire unde sa participe si cea mai mare dusmanca a ta , care ar face orice sa il cucereasca ?
Next.... Ce-ai face daca ai afla ca Ryu are un mare secret legat de Tohma?

Pai daca ar avea un mare secret si nu mi-l zice l-asi trage de limba , la propiu , apoi ii torn o galeata de apa rece si il bat cu matura pana imi zice
daca nu imi zice il impusc>_<

next: ce ai face daca Yuki te-ar saruta in fata iubitului/iubitei tale21?
o scz lipsa de inspiratie?T^T
( Missed me?5 )POate sa faca asta?..Hmmm...Ma lupt cu el pana la capat 19 De ce sa nu ma masor cu Thoma?? Imi iau un avcat tare si toate cele si pana la irma poate iese cool 21
Inca cateva zile si se termina luna...Hmmm.Pacat:p Imi place Thoma4

Next:So,what would you do if....if you're bestfriend with you're nr 1 Gravy personaj?5
Multe....
Pai daca in lumea aia e asa de usor sa traiesti, m-as face scriitoare peste noapte sau impresara, sau in cel mai rau caz mi-as face o casa de discuri (vad ca se castiga bine).

Next: Ce-ai face daca.... ar trebui sa devi membru al trupei Bad Luck?
Foarte tare.As accepta:X Mereu mi-am dorit sa fac parte dintr-o trupa ,eu sa cant la orga sau fluier sau vioara sau chitara(chiar daca nu stiu sa cand la niciunul dintre aceste instrumente21 )

Ce-ai face daca....(mi-a revenit inspiratia)..daca ai fi agent secret in lumea Gravitation si in timp ce erai cu trupa ta pe un elicopter ,in timp ce incercai sa-l prinzi pe raufacator cazi din elicopter intr-un lac dintr-un parc.Sa mertionez si ca echipamentul tau iti facea imposibila incercarea de a inota la mal? Si nah,iti pierzi cunostinta si preste cateva minute deschizi ochii si primul lucru pe care il vezi este chipul nui barbat blond cu parul lung,cu ochii inchisi ; primele lucruri pe care il simti sunt buzele lui peste ale tale (iti facea respiratie gura la gura) si apoi cum ti se incalzesc obrajii 4? (Primul meu fic secret asa incepe 21 )
Ii rup picioarele acelei cunostinte!!
Pentru ca daca Tohma ar avea o amanta (nu ar trebui... spre binele lui) el nu ar trebui sa aiba alta amanta inafara de mine si celelalte fane care se chinuiesc sa scrie atatea povesti despre el in acest topic (Meritam si noi o recompensa pentru ca ne stoarcem creierii, nu?).

Next... Ce-ai face daca acea cunostinta ar fi chiar personajul tau favorit din Gravitation? (Eu vreau sa aflu pentru ca legandu-ne de viitoarele capitole ale unui fik de-al meu si personajul meu preferat din Gravitation, am ajunge cam la aceasta concluzie si vreau sa ma sfatuiti)
As ramane fara cuvinte cateva secunde sau as spune "Da?!",l-as felecita sau ceva de genul prefacandu-ma ca mi-e indiferent si mi-as stoarce creierii sa-mi dau seama de ce ma deranjeaza acest lucru,de ce nu ma pot gandi la altceva de 3 zile si de ce simt ca ma inteapa inimioara cand ma gandesc sau cand vad cunostinta.(ciudat,ha?71Nu stiu daca te ajuta71Dar clar asta as face)

Next:... Ce-ai face daca acea cunostinta ar fi chiar you're crush?
Clar m-as razbuna cu toata forta (e activitatea mea preferata,ma procep de minune la asta mai ales ca ma antrenez zilnic pe colegutzele mele scumpe chiar daca e obositor cateodata4) si daca e sa fie va deveni amuzant si va deveni o competitie amuzanta si se va indragosti de mine sau doar vom deveni dusmani4 (se intampla in ambele feluri )

Next:Ce-ai face daca ai fi intr-o confruntare cu "you're crush" si el castiga ?
M-as simti groaznic dar apoi lui my crush (Ryuichi Sakuma, ca despre el vorbim daca este subiectul cu Gravitation) i s-ar face mila de mine si probabil ar fi plin de resentimente pentru ce s-a intamplat si de asta ar veni la mine sperand la o impacare dar nu numai ca prieteni.

Next: L-ai ierta pe your crush daca ar vrea sa va impacati?
sTiam,mira5 vroiam sa Te inreb ce-ai face u si de asa am da copy pasa la inrebarea ta71 si ca sa raspund la intrebarea ta as veni la ziua lui cu un cadou perfect pe care l-as cauta 3 zile 21 as face in asa fel incat sa devenim prieteni super buni4 hehe,pt ca nu i l-as fura lui yuki :->inca 21

ce ai face daca ai fi invaiaa la ziua lui tohma?:->
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12