Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Guu XD
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.

Yuki Sou ~

Well Hello O.O'
Am sa fac o prezentare mai scurta (de data asta XD) si am sa spun doar lucrurile mai importante...apoi daca mai sunt intrebari am sa raspund la ele cu placere ^ ^'

Nume real : Irene
nicknames : Kami, Juki, Seek-o-Kami, Mini Zozzi, Shamu, Phiphi
Varsta: 17 ani
Zodie: Rac
Anime : Death Note, Majin Tantei Nougami Neuro, D.Gray-Man, Deus Machina Demonbane, Rozen Maiden, Elfen Lied
Manga: Death Note, Urooboe Uroboros, Hello Baby, Princess Ai, Rozen Maiden, Cat Street

Ascult Jrock si sunt fana de un an si cateva luni O.O'
Am multe trupe care imi plac, dar preferatele mele raman:
Nightmare (<3) , Luna Sea , Deluhi si Mix Speaker's Inc.
Nu am postat toata lista pentru ca sunt cam 30 si ceva de trupe si nu am chef sa plictisesc pe cineva XD

So, daca mai sunt intrebari am sa raspund la ele cu placere n_n ador intrebarile XDDD
Guu si tie o.O' Kami-chii-chan-chu n______n welcome here <3 Sper sa te simti bine pe aici si sa-ti faci prieteni noi n_n Hmm nu cred ca am intrebari pentru ca te cunosc destul de bine si am mai si vorbit pe mess o.o' si te stiu si de pe multe, multe forum-uri O_O' Oricum ma bucur sa te vad si pe aici n_n
Acomodare placuta and see ya on the forum *hugs* n.n
Ohayo Phiphi`chan!

Mai intai Jaqueline, apoi Shin`chan si acum tu o.O"?? Asa maica mutati-va cu totii aici21 e cald si bine 21!
Intrebari n-am ca te stiu destul de bine....hmm sper sa te simti bine aici!
Cam atat ca mi-e lene sa tastez21!
Jane!
etoo...welcome there!

se pare ca familia zup creste zi de zi ^^

bine ai venit,
sper sa te simti bine aici,
sa-ti faci multi,multi multi prieteni,
atat de multi incat sa-i incurci 65

hell~oh again, happy posting no spam...blah~blah~blah ^^

hug