Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Intrati pe riscul vostru , oribilitatile mele
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.

ank_anime

Stiu ca vi se vor parea cam simple .
Cat despre scris n-am prea avut inspiratie.Stiu ca nu mai aveti monitoare.Deci astept critici.
Deci incepem:

Astea sunt facute azi:
[Imagine: 2nkoviw.jpg]
[Imagine: sbtyqu.png]

[Imagine: r8fpd1.jpg]
[Imagine: r25due.jpg]

[Imagine: 2q9mntz.jpg]
[Imagine: ipsh20.jpg]

Pe asta l-am facut pentru ca o prietena a zis ca si-a cumparat prosop de baie cu Spider Man , i-am zis ca e cu dedicatie pentru ea. 21
[Imagine: sq58wh.jpg]
[Imagine: 2agp8xk.jpg]

P.S.:sunt facute in photoscape
Well daca sunt facute in photoscape inseamna ca ai luat o imagine de pe internet pentru background + un render + text si gata semnatura efort depus 0 O_O' Si nici textul nu e chiar resuit, ai putea incerca si alte fonturi inafara de cele care sunt deja in calculator si acel stroke la scris nu da intotdeauna bine pe sig si nici shadow =_='
pai, vad ca esti incepatoare si ai nenumarate "greseli" asa ca nu vad de ce as lua fiecare sig, o sa comentez in general.
Dupa cum a spus si byo.shin, pare doar un render pus pe o imagine cu ceva "efecte" (efecte puse de catre autorul acelei imagini), folosita drept fundal. Si asta se vede in special datorita "pozitiei" beckground-ului, care nuprea se "combina" cu renderul. Unele rendere le-ai "deformat", prea late. Te-as sfatui sa folosesti "image size" (sau ceva de genu), pe care il gasesti dand click dreapta pe "documentul" cu renderul/la "image"->"image size", sau sa tii apasat pe shift atunci cand modifici marinea unui render.
Cat despre text, nu se potriveste mereu si nici fontul nu e prea grozav. Te sfatuiesc sa intri pe dafont.com si sa downloadezi si instalezi ceva fonturi fiindca cele din pc nu se potrivesc mereu.
Marginea imi place ca o faci simpla si nu "impopotonata" cu tot felul de chestii, la avatare ceva "probleme" cu marginea (avatarele nici nu au marimea potrivita, adica 100x100 px).

gata si cu criticile ^_^"