Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: hello guys ^_^
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
sa ma introduc si eu... Ma numesc Madalina (toti imi zic Mina) am 19 ani, aproape 20, sunt din Resita dar mai tot timpul il petrec la Cluj cu faculta... Sunt la Studii europene acum in anul 2 la UBB...

sunt fana anime desi in ultimul timp nam mai apucat sa ma uit la animeuri prea mult 2
in fine... imi place Naruto foarte mult... primul anime vizionat a fost Sailor Moon of course... 4 am mai vazut Inuyasha, Bokura ga ita :X , Gravitation, etc... la ora asta nu prea mai imi vine nimic in minte 21

in materie de muzica (sunt sigura ca ma veti intreba daca nu va zic 21 ) imi place rock, hip hop, drum & bass... nu sunt chiar mofturoasa dar cu minim de bun gust... 4

hobbyuri: imi place sa desenez (asta de vreo 2 luni), sa merg cu prietenii in parc, sa pierd vremea, sa citesc, mai multe... u know stuff 21

filme preferate: The fountain :X , The butterfly effect 1 :X (astea doua sunt preferatele mele)

in rest ce sa va mai zic dragilor... 4 ma bucur ca sunt printre voi
daca aveti intrebari nu ezitati sa intrebati 10

see ya 4
Moama de cand n-am trecut pe aici 4 dar cu siguranta pentru tine merita 21

Well... bine ai venit, de prieteni nici nu vorbesc pentru ca sunt sigur ca iti vei face multi 4

Intrebari nu am ca te stiu indeajuns 4