Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: onii-sama's here
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.

Hazuki-onee-chan

Hey sunt Andreea,am 13 ani sunt din frumosul oras numit Craiova,iar ca toata lumea de pe acest forum sunt pasionata de anime.De altfel imi place sa fac seturi(gfx) sa ma cert pe messenger cu neunoscuti dar cel mai mult imi place limba engleza 10 .Ascult cam orice muzica in afara de manele si muzica populara *bleah*.Imi place sa-mi fac noi prieteni si sunt ambaila si copilaroasa mai tot timpul (scarry,nu?).Imi place sa vorbesc prin casa de una singura si sa visez u ochii deschisi.That's all about me and see ya! pupicpupicpupic
Hello Andreea hug.
Ai o descriere interesanta.
Intrebari nu prea am dar voi incerca sa iti spun:
Care e topul tau in animeuri?
Ai urmarit Death note?
Ti-a placut?
CXe personaj ti-a placut ce mai mult?

Nu mi se pare de groaza ca esti copilaroasa hug,Bun venit pe anime-zup.Speram sa te simti cat mai bine.Nu uita sa postezi si sa nu faci spam(nu cred ca e nevoie dupa cum ti-am vazut descrierea,nu esti spammer).
Sper sa iti faci multi prieteni.^_^ Unul deja il ai(pe mine )
Bun venit pe zupii,Andreea!
Imi place sa vorbesc prin casa de una singura si sa visez u ochii deschisi.(asta imi place si mie si la nebunie21)
pser sa te acomodezi repede pe zupii si mai vorbim pe shot si no spam>
:hug:
bye....pupic

Hazuki-onee-chan

O sa incerc sa raspund intrebarilor:
-hmmm?topul meu in animeuri:
1.chobits-va ramane mereu preferatul mu
2.lovely complex
3.inuyasha
4.death note
5.full metal panic
6.dears
Si mai sunt multe dar nu cred ca le-asi putea insira 4
-da,am urmarit death note si mi-a placut foarte mult :d
-cel mai mult mi-a placut de L fiindca era dupa parerea mea un adevarat geniu si om :d
si multumesc la amandoua pentru primirea frumoasa