Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Heya! Newbie visitin ya ;)
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.

Melancholy

Yo, people! ;) There's a newbie around here :D Me ^^ Oh, well... sper sa nu va suparati, dar va fi od escriere mai scurta :D

Ma numesc Andrada, sunt o fire flegmatica (cu trasaturi melancolice), am 14 ani si imi plac oamenii seriosi care stiu sa glumeasca atunci cand trebuie, obiectivitatea si sinceritatea. Multi considera ca sunt obsedata de muzica (and that's true O.o), ascult orice fel de muzica in afara de manele dar in special rock, house, dance si clasica. Ma concentrez foarte bine pe rock si clasica (cele doua extreme, lol).

Animeul meu prerferat este Kaleido Star ^^ Pentru o lista completa, here's a link :D http://myanimelist.net/animelist/Andradain In partea de sus a paginii aveti un link catre lista mea de manga... By the way, prefer sa citesc manga ;)
Ca hobby-uri: GFX, AMVs and foreign languages *o*

Cam atat cred... Daca aveti intrebari nu ezitati sa intrebati :D
In final as avea o mica rugaminte -_- Please, fara urari gen "no spam and be active". Nu va puteti imagina cat de mult urasc replica >.< Eu spun sa nu va faceti griji cu asta, spam nu am facut niciodata de cand ma stiu... iar daca imi place un forum raman pe el indiferent de circumstante ;) Si btw, imi place forumul... Well, multumesc anticipat! Daca nu aveti intrebari, ne mai citim :)
Bine ai venit pe Animezup, Andrada!
Ne bucur sa te avem printre noi si sper sa te simti bine aici!
Ce formatii iti plac in mod special? Si daca tot spui ca iti place atat muzica clasica cat si rock-ul... ai incercat vreodata sa asculti symphonic sau opera metal? Cred ca ti-ar placea ^^
Cam atat deocamdata!
Happy posting!

Melancholy

Iti multumesc pentru primire, Flaw ^^
Formatiile care imi plac cel mai mult sunt Within Temptation, Blink 182, Simple Plan, Linkin Park, E-Type, E Nomine, ZOEgirl si multe altele ^^ Am o problema cu discografiile (downloadez cate una pe zi) si prin urmare intotdeauna aapare ceva nou in lista mea Smile
genurile mentionate de tine nu le-am ascultat... dar voi tine cont de propunere, mersi 3 Si asa nu prea stiam ce sa mai downloadez...
Thanks for welcome again! Smile I appreciate!