Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Ohayo, Mina!
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.

aaadela

Konichi-wa, numele meu e Adela si am 14 ani si sunt mega-fana anime. Majoritatea cred ca ma cunoasteti deja de pe animax, animeplus sau manga-anime. Anime-urile mele preferare sunt: Tokyo Mew Mew, Chobits, Princess Tutu, Kaleido Star, Inuyasha, Slayers, Yotsunoha, FMP, FMA, Kiddy Grade, Kita He, Mermaid Melody Pitchi Pitchi Pitch, Shugo Chara, Powerpuff Girl Z, Howl's Moving Castle, Spirited Away, si cred ca mai sunt cateva, dar nu imi vin in minte acum. :?:
Manga nu prea citesc, decat fragmente. Sper sa imi fac multi prieteni aici.

yulobo

'ello Angel-chan 4
Welcome pe Animezup hug
Cum ai vrea sa ma adresez tie? 39 [Adica nume sau nickname... Dar e lung Q.Q Asa ca ajuta-ma 21]

Well, intrebari... Daca nu te superi ^^
1. Ce gen de muzica iti place?
[Aici in special daca e 1. J-music sau music ~ adica... d'oh... recapitulare 21]
2. De care muzica? [engleza, romana, J-music 21]
3. Do you like huggies? hug

Well, cam atat... Happy [damn] posting xD
B'bye hug
^^
bine ai venit...hug...sper sa te acomodezi repede sa-ti faci multi prieteni asa cum iti doresti :d...
waaa...O.o pe cate forumuri esti logata...cum le faci fata la toate?21...si cate animeuri ai vazut o.O...mult mai multe k mine:cry:...dar lasa k mai e timp :ha:....
anyway fave fun & happy posting(sper k flaw sa nu ceara drepturi de autor la replica asta17...pt k imi place)
:bye:

aaadela

1. Ascult orice fel de muzica, mai putin manele si muzica populara. 10
2. In engleza, romana, japoneza, spaniola, bulgara, nu conteaza.
3. Da, imi plac huggies-urile. Si mai imi plac si pooopicii pupic
Iar yulobo incepe cu huggies 21. Oricum sa trecem la lucruri mai serioase. De exemplu un BUN VENIT calduros. Sper sa te simti bine printre noi si sa-ti faci multi, dar multi prieteni.
Yulobo 68 ai uitat o intrebare importanta si anume: Citesti manga?
Alta intrebare: de unde ai aflat de zup?

yulobo

Angel of Kittens A scris:Manga nu prea citesc, decat fragmente. Sper sa imi fac multi prieteni aici.
Ce spuneai, Marina? cowboy

Anyway... Huggies again Kitty and... Happy posting xD
hug
[Maina, wanna bet sth? Cred ca a auzit de zup de pe ma... Daca eu pierd, tu dai un huggie, daca tu pierzi, eu dau un huggie 65]

Edit: da, de pe ma stie... Dar de la Serenity, nu de la mine sau Flaw :help:

aaadela

Citat:Citesti manga?
Am spus ca doar fragmente. Am citit primul volum din Printesa Ai, primul volum din Tokyo Mew Mew, primul volum din Shugo Chara, primul din Chobits si tot primul din MMPPP 10 de-asta n-am vrut sa va incarc.

Citat:de unde ai aflat de zup?
De pe m-a. O userita, Serenity, avea la sig un chibi. Mi s-a parut dragut si de-asta m-am inregistrat. Nu o sa va para rau ca eu sunt post-maniaca si va cresc numarul de postari la forum cu cel putin 1000 cat de curand.
Salut,bine ai venit pe anime zup...sper sa te distrezi si sa-ti faci multi prieteni 3
Si eu am citit primul cap din printesa ai 71 e frumusel victorie ...Tu le tot tii in primele volume 71
Inca o data bine ai venit :bye: si sa te simti bine

aaadela

Arigato, mina! Sunteti foarte prietenosi! Am mai fost inscrisa si pe alte forumuri si am postat ca nebuna, dar dupa o luna, tot postul meu era ultimul la topicuri si culmea era ca erau si forumuri populare. Ma bucur ca aici sunteti activi si primitori! pupic