Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Shiva has a present for ya >D ...
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
... 'cuz tomorrow she's offline , sorry ;_;

Bine , sa imi incep discursul ... Stiu ca maine e aniversarea Zupului , dar din cauza ca nu gandesc sunt pedepsita si nu am cum sa dau luni pe forum. Deci am sa zic tot ce am in gand acum , 'kay?

Deja implineste zupul un an si suntem printre primele siteuri anime din RO! Yey! Multe succese de acum inainte , dragilor! Si acum cadoul meu :]

Zuppy! w00t! the main present for you guys

Nu bagati in seama lipsa de talent/pozitia gresita si stalcita mainilor [cu toate ca aveam o referinta]/sexualitatea dubioasa a lui Zuppy.... Mesajul conteaza 8D

Si un wall facut dupa desen: http://fc05.deviantart.com/fs32/f/2008/1...shitan.jpg . Daca altcineva mai talentat la gfx vrea sa faca un set[av+ sig] sau wall mai reusit , poate oricand sa-mi ceara desenul la o rezolutie mai mare si fara watermark ^^

Stiti cat de mult va iubesc , nu? ;_; Zilele astea fara net vor fi Iad, pt ca nu voi putea sa vad surprizele promise de sefii mei ... Group hug! 8D Come here , you little ukes! *gets slapped* >.>;


_________________
[ahahaha! *snort* Stiti ca suntem singurii cu mascota? Si cu wannabe lead artist? victorie]
Shiva, si cand credeam ca le-am vazut pe toate...
Pe mine m-ai lasat fara cuvinte!
Esti atat de talentata incat nici nu stii ce bine imi pare ca te avem pe post de artista oficiala a Animezup!
Nu mai stiu ce sa zic... dar m-ai lasat (iar) cu gura cascata... 22