Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Mdeah..cate ceva despre mine..
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.

YUKIxSHUICHI

Salut, sunt Sabina, am 14 ani,sunt fan gravitation...ahhh...ador animeurile,inghetata de vanile,plimbarile lungi in parc cu prietenii....cel mai mult ascut rock musik: LP, GREEN DAY,SIMPLE PLAN...FALL OUT BOY..si ink cateva. Sunt o fire calma,nu-mi prea pace s p bag in belele(chiar dak se tin scai de mine) iubesc filmele de groaza si toate scary mooviurile..WOOOW deja am zis prea moolte. ei restu mai aflati si voi . KRE VRA IDU MEU E : TRAISTARIU_FRODO_2007/ ASTEPT S VB. SA VA MAI AMUZATI AM SCRIS SI UN FIC(NU E GATA) CU PERIPETIILE MELE DE LA SCOALA(unele)...matematika asta:99: dar sa revenim p pamant ficu se numeste : LOVE IS FOR EVERYONEA..PRIMU CAP E P PAG 2 SI CELELATE SUNT P UNU....VEDTI VOI..PAN' ATUNCI,BYE!!
hmmm..39...ciudat k nimeni nu ti-a raspuns pana acum...deci o voi face eu prima \:d/...BINE AI VENIT hug...sper sa te simti bine aici printre noi,sa-ti faci prieteni buni ,si sa iti placa zup-ul din in mai mult...
momentan that's it...bye :bye: (vb pe mess71)