Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Hell...oh!
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Salut....

Desi stiu de site-ul asta de destula vreme, abia acum m-am hotarat sa ma inregistrez....

Bun...despre mine...mi se spune Joey (sunt fata, dar asta e 10) am 18 ani si...si ce sa mai spun? Nu prea stiu...astept intrebari si nelamuriri 4

Sper sa nu ma omorati...:sry:

Ok...ca sa nu mai postam aiurea, editam 4

Despre mine:
- Hobby: Dormitul (ma pricep foarte bine la asta, de fapt cam asta fac toata ziua...noaptea stau si cuget...)
Cafeaua (sa o beau, evident. Datorita faptuluica sunt un antitalent in bucatarie, cam am probleme si cu facutul cafelei...cel putin cu cea la filtru...nu stiu de ce am mereu impresia ca o sa explodeze....)
Cititul (ocupatie care nu cere prea mult efort...desi mai bine ma omori decat sa imi ceri sa citesc mai mult de o pagina Word direct de pa monitor....)
Pierdutul timpului cu gratie...(la asta nu mai zic nimic....)

- Anime: hm...sa fac o lista? Sau top? Scriu doar cele pe care le ador:
Loveless...(pur si simplu perfect :X)
NANA...(*sigh* sa mai spun ca ma plans ca proasta la asta?)
Earth Miaden Arjuna
Perfect Girl Evolution (inca sunt la ep 14...damn you, veoh....)
...si multe, multe altele...

- Music: rock in general. Adica Placebo, The 69 eyes, Audioslave, Children of Bodom, Charon...si multi multi altii...
Si basshunter --_--" please do not ask...

...umm...e de ajuns? astept intrebari....


@Flaw: o colega m-a botezat Joey acum vreo 4 ani...si de atunci asa am ramas. Nu, nu are legatura cu Joey din Yu-Gi-Oh!, pt ca nici colega mea, din pacate, nu are nici o legatura cu lumea anime...dar totusi, Joey e personajul meu preferat 4 asa ca imi place sa purtam acelasi nume
Hei, Tamashi! Multi inainte!
Bine ai venit la sectiunea de Nou Veniti de pe Animezup 21
Porecla ta are cumva vreo legatura cu Joey din Yu Gi Oh?
Si spune-ne si noua mai multe despre tine, daca tot ai deschis un topic!
Happy posting hug
Hell...oh! si tie 10

bine ai venit hug
sa incep cu traditionalele urari:
sa fii activa,sa-ti faci prieteni,sa respecti regulile etc (chiar nu stiu de ce mai scriu astea)

cat despre capitolul intrebari...
nu prea am 10
aa... you wanna be my friend?^^

imi place descrierea ta,
imi pari o persoana
deschisa si comunicativa,
cu multi prieteni..
am dreptate?10

etoo..cam asta ar fi 10

have fun no spam,happy posting si ce urari vrei tu 10

[Imagine: 369163cxr4v5b443.gif]
Salut Jigoku

Chiar eram convinsa ca nu va mai posta nimeni si cand colo...4
Da, in mare parte sunt o persoana deschisa si comunicativa 10 si am destui prieteni

And yes, I wanna be your friend 4

ps: da, Chibi-ul meu bantuie 10
Bum! Aterizez cu intarziere stea ...

Joey, bine ai venit pe acest site, sper sa te distrezi si sa-ti faci cat mai multi prieteni pe acest forum, printre care si eu ... bu ha ha, asta bineinteles daca doresti 108 .
Nu-ti mai repet " ai grija la spam " sau " citeste regulile " deoarece pari a fi o persoana care nu prea incalca vreo regula ^^ ...
Sper sa fi cat mai activa ...
pana de idei, nu mai stiu ce sa-ti zic ...
kappuchu ... ^_____^ ... chuu