Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: my gfx - amatoare
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Am hotarat sa-mi postezi set-urile si pe acest site... sper sa va placa.
Anunt!
* Unele seturi vor avea la © un alt nume, deoarece sunt vechile sau actualele mele nick-uri.

Semnaturi:

[Imagine: b.png]
[Imagine: yty.png]
[Imagine: soinlove.png]
[Imagine: lllcopy.png]
[Imagine: friends-sing.png]

Avatare:

[Imagine: 5t5.png] [Imagine: tuurt.png] [Imagine: bbb.png] [Imagine: lll-av.png] [Imagine: friends-av.png]

Cam atatea pe moment... Stiu ca nu-s prea reusite si ca sunt cam simple... Astept sa citesc parerile voastre...
kappuchu ... ^_____^ ... chuu
Cele mai bune mi se par a 3-a si a 4-a. Tot ce post sa spun este sa cauti niste tutoriale de GFX, si sa lucrezi dupa ele. O sa te ajute mult si o sa faci alt gen de semnaturi. Acum tu folosesti renderul si vreo 2 brushuri. Ar trebui sa inveti sa faci efecte, sa dai o unitate semnaturi...iti urez bafta.
irisim - Multumesc mult pentru reply-ul tau si parerea ta. Voi incerca sa citesc cat mai multe tutoriale si voi incerca sa evoluez cat mai mult.
Acum voi posta cel mai recent set facut de mine, care sper sa va placa, astept sa citesc cat mai multe pareri si sfaruri din partea voastra gandac

[Imagine: set.png]
[Imagine: set-av.png]
stiu ca nu a iesit prea bine si ca in unele locuri mai trebuia cate ceva insa eu sper ca va placut si ca nu v-ati speriat asa de tare.
Astept sa citesc comm-urile voastre [ sfaturile, laudele, criticile etc ... ]
kappuchu ... ^_____^ ... chuu
Din primul tau post imi place primul si ultimul 10 al doilea e un pic cam aiurea pus X_x ... nu intelege gresit .... 2 ... restul sunt bunicele ^.^ ... la avatare nu am nimic de comentat 10 sunt frumoase toate ^-^ ...
In al doilea post e destul de binisor .... dar imi place foarte mult avatarul @.@

Frumoase creatii ... ^.^ ... pt o incepatoare 3

Tine-o tot asa ... si spre bine >w<
Littel star-chu am trecut si eu pe aici,ca sa ma aflu in treaba...totusi am sa comentez si eu ceva ca sa nu ma strangi de gat ptr ceea ce aberez o.O" So:
~primul tau post:
1.Imi place ideea, semnatura arata destul de bine doar ca fontul nu prea se potriveste.Are un aer mai degraba creepy decat friendly o.O'
2.Eh eu nu sunt fana a semnaturilor in genul,dar trebuie sa te felicit ptr ca imaginile se potrivesc si nu par acolo, puse cu toporul XD
3.Asta e cea mai reusita dupa parerea mea,dar te-as sfatui sa umbli putin la contrastul ei,sa-l faci mai puternic n.n
4.E foarte colorata,seamana cu un curcubeu dar e reusita n.n
5.Waai,ador backgroundul *.* dar again textul nu-i bun,nu se potriveste cu backgroundul de data asta.Trebuia ceva mai finut ca sa zica asa,si poate schimbata si culoarea o.O

Avatare: acestea au iesit cel mai bine XD

~al doilea post:
Imaginea aleasa e buna,doar ca trebuia un pic mai sus.Ceea ce-mi place cel mai mult e backgroundul care a iesit super *.*De data asta textul e cat de cat potrivit.Iar avatarul a iesit bine XD

Succes la urmatoarele creatii n.n
Multumesc pentru sfaturi minna, voi incerca sa tin cat mai mult cont de ele pentru a putea evolua cat mai bine.
Voi posta cateva gfx-uri mai recente, care sper sa va placa Smile :
[Imagine: rtyr.png] => [Imagine: ewrwret.png] Da, stiu ca-i simplu, dar mie-mi place 10
[Imagine: lllljkj.png] - stiu ca si acest sig este cam prea simplu. Nu are avatar!
Sper ca v-au placut si ca nu v-ati speriat asa de tare...
Astept sa citesc parerile voastre [ critici, sfaturi, laude etc ] ...
kappuchu ... ^_____^ ... chuu