Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Cum se numeste filmul?
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Mi-am amintit ca citisem intr-o revista mai acum cativa ani despre un film. Dar am uitat titlul. Actiunea se petrecea undeva in viitor si era vorba de niste politisti care aveau ceva dispozitive care indicau criminalii si ii arestau chiar inainte sa comita faptele. Oare cum se numeste filmul? As vrea sa il vad si eu.

Games Master

Sincer iti spun cu mana pe inima daca faci rost de acel film sa imi dai un PM 2 il stiu chiar iti pot spune ceva legat de actiunea filmului desi era foarte mic ..
Actinea se petrece in america si casele in acele cartiere cam seamana si nu stiau in care casa sa intre dar pana la urma a reusit sa il prinda - parca avea o furculita sau o punga cu care urma sa o omoare " asa ceva e super :X .. chiar imi amintesc de el 4
Cred ca filmul pe care il cauti se numeste Minority Report cu Tom Cruise in rolul principal.
Problema a fost rezolvata (probabil), plus ca data in care s-a postat ultima oara este : 24-09-2008.

Thread Closed