Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Sal sunt eu aia care crede in extraterestri
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Sal tuturor,ma numesc Simona si am aproape 12 ani.Sunt din Cariova,si sunt o mare fana a anime-urilor preferatele mele fiind:Klaleido star,the melancoly of suzumiya haruhi,bleach,slayers,yuyu hakusho,fratii nermia daikon,eureka seven,fullmetal panic,fullmetal alchemist,kiddy grade,spiral,galery fake si multe altele.Sunt o fire haioasa,mai mereu vesela si foarte activa(da cand ma apuca lenea nu mai scap de ea o saptmana).A..am uitat sa mentionez ca toata lumea zice ca sunt foarte nebuna si aeriana(va dati sema adak sunt in zodia scorpion si planeta mea e pluto)cred foarte mult i extraterestri si chesti legate de paraormal,ador egiptu si ma ipresionaza mult zeii si enigma asta cu piramidele.De la 8 ani imi doresc sa devin arheolog desi tata zice ca ar fi ami bine politista sau avocat.In ultimu rand vreau s ava zic ca sa va feriti de mine ca's nebuna rau si foarte certareata.Cam atata despre mine,daca aveti intrebari va raspund cu cea mai mare placere.Ja ne!
Da...Welcome pe Animezup.Sper sa te acomodezi destul de repede aici.si yo sunt scorpion..si de certareata...nu mai vorbesc21Intrebare pentru tine:
1)Care sunt personajele tale preferate din anime-urile enumerate?
Ja Ne si spor la postat!
1)Asta da intrebare la care o sa stau sa postez cam mult...sa vedem le iau pe rand..
Kaleiod star
Imi place Sora si Layla aa...si Yuri
The melancoly of suzumiya haruhi:
I like Haruhi si Yuki
Bleach:
Imi palce de Rukia,Urahara,Kon,Ichigo
Slayers:
Naga,Lina,Amelia,Sirene si Zel
yuyu hakusho:
Botan si Kurama
Fartii nerima daikon:
Mako si Ichiro
Eureka Seven:
Anemone
FMP:
Kaname,Kurz,Souske
FMA:
Edward,Al
Kiddy grade:
Ecalir,Eclipse,Lumiere
Spiral:
Imi place doar de Narumi si Eyes
Galery Fake:
Sara
Cam atat sper k nam ratat vrun anime 10.Dak mai aveti intrebari va raspund.PROMIT!!!
Bun venit pe forum, Sama^^
Vad ca esti scorpion, ai grija, nu te lua cu Andra- lye-love_yuki_eiri- la cearta ca nu scapi21
cred ca o sa ne intelegem... eu sunt sagetator si ma inteleg bine mai cu toata lumea21 dar fereste-te si de mine... sunt marte, bu ha ha ha, razboinica^^
Succes la postat si multa distractie... apropo, ceva hobby-uri?
Dapz normal ca am hobbyuri:
Sa scriu ficuri,sa stau pe net,sa ma distrez cu perietenii,sa ,a bat cu baietii,ador sa joc bascket si imi place sa dansez(hip hop)
Ohayo! And welcome.Hai nu zau,extraterestrii?Da nu esti singura 10 Si eu cred in fiintele spatiului cosmic de la 2 ani asa k Welcome! *puppy eyes*
Intrebare:Manga citesti?(nu am stat sa ma holbez daca s`a mai pus intreabrea)
In rest Happy Posting,no spam etc etc
See Ya on T3h Forum,sa fii on pe 7 iulie la Aniversarea Primului An Zup 3
Cam atat,Have fun and Ja ne!
Heloooo! I am an alieeen... Tx for believing in me! hug

*cough*
Mda, nu stiu daca sunt cu adevarat extraterestra, dar nu st nici prea departe... Avand in vedere ultimele noutati ale catolicilor, mai bine dai o fuga pe la NASA si mai rarut cu arheologia (oricum e munca asidua de ani de zile ca sa ajungi sa gasesti de cele mai multe ori doar niste cioburi imposibil de reunit... dar, well, sunt oameni pt orice meserie... poate si tu. :peace: ).
Si eu cred in extraterestri, dar am niste teorii de te doare capul 71.

Si avand in vedere ca imi place sa tachinez lumea, se pare ca va trebui sa ne evitam o vreme... but who knows...

ia zi... ce fel de ficuri scrii? Si care e lovitura ta cea mai greu de parat cand te bati cu baietii?

C ya around! ^^
Mersi d eurari!!Amy manga nu citesc..nu ma pasioneaza,dar ma uit mult la anime-uri pe you tube(sunt obsedata).JavaLenee..scriu ficuri mai mult cu acctiune,horror si chesti legate d emagie.Cand ma bat cu baietii..sincer dau cu ce apuc,de cele mai multe ori ii zagari(ffff rau,ulimu pe acre l-am batut a venit urmatoarea zi la scoala bandajat),cateodata mai dau si cu pumnii in ei(cand e nevoie,adik cand ma enerveaza ff rau).
waaa...kikyo chin is scared:cry:...she allways says "g..gao..2"when you kick her ass ....jokin'...21...ce luptatoare avem printre noi...hug...and yes...some guys deserved it...33...ooo and btw welcome here and make friends...this is the most important thing :5:
see ya :bye: