Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: *waves* Hello there!
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.

Rhodanum

Este foarte probabil ca unii useri de pe acest forum care sunt activi si pe Manga-Anime sa ma cunoasca deja - sunt Gabi_Firestorm (or I was, before the nick-name change of Doom! 4), cu o reputatie ca immense Yuki Judai fangirl (because someone has to be, dammit! 10), alchemy and general occult practices fan, writer of very strange ideas in fiction and generally eccentric person! XD

Pentru cei care nu au mai auzit de mine pana acum, consider ca o prezentare ar fi mai mult decat potrivita:


Favorite Anime Series: (nu necesar in ordinea asta): Cowboy Bebop, Trigun, FLCL, Bleach, Queen Millenia, Galaxy Express 999 (de fapt, absolut toate lucrarile stralucitului Leiji Matsumoto[/i]), Attack no. 1 (cunoscut la noi sub numele de Mila Superstar), Astro Boy (the classics need some lovin' too), Slayers, Record of Lodoss War, Yu-Gi-Oh GX (by far my first favorite).

Favorite Manga Works: Bleach, Elfen Lied, Basara, Berserk, Trigun Maximum, Star Wars Manga (visul meu devenit realitate, SW si manga in acelasi pachet! *drools*), Virgin Night, Prince of Tennis, Bitter Virgin, Yu-Gi-Oh.

Favorite Music: in principal jazz (Frankie Sinatra *drools again*, Louis Armstrong, Ella Fitzgerald, DeeDee Bridgewater), blues, soul, folk, rock, muzica veche romaneasca si ceva moderna (Sade, Morcheeba, Annie Lennox, Shinedown, Vaya con Dios, Enigma, Enya, Sarah McLachlan, KT Tunstall, Saliva, Nickelback).

Favorite Books: Rebecca (Daphne du Maurier), seria Dune de Frank Herbert, seria Wheel of Time de Robert Jordan (chiar daca devine cam confuza inspre sfarsit), Silmarillion si Unfinished Tales de J.R.R. Tolkien, seria Discworld de Terry Pratchett (tipul are un umor absolut genial!), seria Malazan Book of the Fallen de Steven Erikson, Shatterpoint si Traitor (ambele scrise de Matthew Stover).

Passions of Mine: anything (and I mean anything) that has to do with the occult; reading and writing (both fan-fiction and original works), practicing yoga and tai-chi.

yulobo

Buhaha C:<
'ello hug
Welcome :-p

Finally you're here xD
Uh, no questions ... You said everything 4
Happy posting si...
Sper sa te acomodezi in cateva minute 39
Dar cred ca-i mult 5 minute XD
Ce zici de 2? :5:
Mda... Asa ziceam si eu :-p

Jaaaa~ hug
Heya, bine ai venit pe Animezup!
Si eu te stiu! Te-am tinut minte de pe manga-anime, unde erai persoana care avea posturi lungi si interesante 43 dar nimeni nu stia daca Gabi vine de la Gabriel sau Gabriela 65
Sper sa iti placa si pe Zup!
Happy posting!
O.o
O singura intrebare...ai fost la Otaku? Daca da inseamna k,Flaw,este Gabriela 10
Welcome Here,happy posting,no spam.Those Rulez,ya know.
Hope Become friends here,sa fii on pe 7 iulie k sa sarbatorim cu totii Smile
See ya around hug

Ja ne!hug