Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: hello hello
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.

shinigami

100% japan maniac. scurt si la obiect. asta e. recently part-time worker si intentionez sa'mi arunc tot salarul pe chestii anime. joc tenis (dimineatza la 5 ... crezy guy nee?, nu in fiecare neatza). ca alte hobby'uri: basket, desenul, formula 1, mersul pe role combinat cu putina muzica rock => te injura toti soferii, surfing on za net. Things i hate the most: marea sau orice alta zona ce are apa multa, aproape m'am innecat odata si nu imi mai trebuie, crek de asta sunt mai mult a mountains' lover. a da si am incercat sa cant la pian si concluzia: ma inteleg mai bine cu clapele de la orga. sunt in primul an la facultate. dak mai avetzi intrebari shout
hello 4 si aici sunt prima 21
ok bun venit p Animezup
o am niste intrebari 4
cum te numesti si ce anime-uri iti plac cel mai moolt?

sper sa te distrezi p forum 4
Laliho Shinigami.Welcome pe animezup.Sper sa te acomodezi repede aici.si mie imi place la munte.Intrebari...
1)Ce anime-uri iti plac?
2)Vrei sa fim prieteni?
Ja Ne si mai vorbim

shinigami

orice se incadreasa in una din categoriile: comedy, drama, fantasy, mystery, action, adventure. si dak vrei si o lista cam asa e patternul: bleach,FMA,ouran,trigun,Death Note,Naruto,Rurouni Kenshin,Inuyasha,Cowboy Bebop,Elfen Lied,Code Geass,Ranma 1/2,Great Teacher Onizuka,d gray man si cam atat imi amintesc.
cat despre numele meu, cu alta ocazie.

si pentru kitty prima intrebare e mai sus raspunsa. and yeah
Sal si tie.

Vad ca deja s-a intrebat de anime-uri - ba chiar de doua ori, a doua oara cam de-aiurea, dar ma rog.
Hm, si, cam ce formatii asculti ? Manga, ai citit vreuna - daca da, atunci care ti s-a parut mai buna ? And, daca ai zis ca practici tenisul, ai luat parte la ceva concursuri ?

In rest, spor la postat 3

yulobo

'ello hug
Welcome ^^

O.O Pot sa te intreb ce munti ai urcat daca o ai mai mult cu muntii? xD
Do you like huggies? :5:

xD In rest, happy posting :-p
Another question: Are you hyper? xP It seems so 106
And, uh... Wanna be my sis? :5:

Jaaa~ hug
deci jur ca iubesc partea asta care ai spus-o

Citat:intentionez sa'mi arunc tot salarul pe chestii anime

bun venit pe animezup... sper ca te distrezi.....
si ce sa mai spun..???
spor la postat...44444