Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Seturi la comandă !
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
În sfârşit am peste 30 de posturi o.o. Deeeci comandă XD

Poză: Asta, asta
Preferinte: Pai as vrea sa iasa in evidenta albastru de la ochi39 Efectele le las pe mana cui o face. Dar nu vreau ceva incarcat.
Text: "Pe o tablă de şah." nu trebuie obligatoriu cu diacritice XD
Si sa fie semnatura, normal:]]

As vrea sa o faca Alysu39 Daca are prea multe pe cap poate sa o faca oricine :]

Edit: Sank'yu Alysuuu<3
Red smoke ti-o iau ^^ ti-o fac maine seara, si atunci ti-o si pun... din cauza ca... ti-am zis si la semnaturi xD maine faculta si lucru deci wait ^^

[edit]Deci, am terminat. Special pentru tine am intrat in seara asta in calc sa iti fac comanda, deci fii mandra 15 [nu mai fac nimic in seara asta .____." sunt franta]

[Imagine: chessgirl.png]

Daca ai cerut si avatar [desi nu am vazut sa fi zis], atunci pe maine seara, acum nu mai deschid ps-ul -.-" si la fel - nu-ti place, zi-i altuia, vrei ceva schimbat, zi-mi ^^

[Another edit]No problemo ^^
as vrea si eu o noua comanda:
imaginea:http://th04.deviantart.net/fs50/PRE/i/2009/309/9/7/BJD_100___En_Route_by_vampireangel13.jpg
text:prin râpi adânci zăpada de soare se ascunde
autor:Lynn
culori:as vrea sa ramana cam aceleasi
efecte: la aprecierea autorului.
Hei !As vrea si eu sa fac o comanda.Vreau si avatar si semnatura.Ceva simplu si de efect.Nu am o poza anume dar as vrea sa fie cu personajul Sasori din anime`ul Naruto.Nu am preferinte in legatura cu autorii sau culorile folosite.Iar textul,nu m`am gandit la ceva anume.Merge si fara.Mersi mult.^^
(03-10-2010, 07:51 PM)MaDyY A scris: [ -> ]Avand in vedere ca au trecut cateva zile de cand am dat`o si nu mi-a facut nimeni setul, anulez comanda si pun alta.
Am zis ca poate e din cauza imaginilor, asa ca as vrea un set cu urmatoarele imagini: First
Second

Text: Salvation man is a cup of fire

Thx ^_^

Se mai ocupa cineva de thread-ul acesta?
Citat:Hei !As vrea si eu sa fac o comanda.Vreau si avatar si semnatura.Ceva simplu si de efect.Nu am o poza anume dar as vrea sa fie cu personajul Sasori din anime`ul Naruto.Nu am preferinte in legatura cu autorii sau culorile folosite.Iar textul,nu m`am gandit la ceva anume.Merge si fara.Mersi mult.^^

Uff nu ai 30 de posturi. Întoarce'te când le ai. + alege-ţi o poză ._. doar nu vrei să ne apucăm să vă căutăm şi imagini acum.
Hello...avand in vedere ca am facut 30 de posturi,vreau si eu un setulet daca se poate, asa ca sa sarbatoresc :]. Imaginea este aceasta. Nu prefer dimensiuni, culori sau autor. Textul: In the middle of autumn si la sig sa fie pe undeva nickul meu: Dya.. Arigatō!
Iau eu comanda,imi place poza...voi face cand am timp[scoala imi mananca zilele]
si faza cu "dya"
NU VOI SCRIE NICK-UL TAU. >_<'
de ce?
poti face rip
bun...dupa...mult timp revin si eu cu ultima cerere si sper ca autorul ei sa ma ierte ca am facut setul asa tarziu T_T

[Imagine: av.png] [Imagine: hrhrhrecopy.png]
Buna!Am revenit cu o noua comanda.
As vrea un set cu:aceasta superbitate
Efecte:poate niste brushuri si orice altceva mai doriti
Marimi:stiti voi care se potrivesc
Text:la sign as vrea ca undeva sa apara scris:queen of j-pop
Autor:Alysu,nibbles sau cine are timp.
Mutumesc anticipat