Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: sal
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2

anime_junkie

buna sunt paul am 17 ani sunt din tg mures imi sa ascult muzica punk si rock cel mai mult daca esti manelar nu te astepta sa vb cu tn 10. Bineinteles ca imi plak animele pana akum am vazut naruto, bleach death note si rurouni kenshin dak mai vretzi sa aflati ceva despre intrebati-ma 10
Salut, Paul! Anti-manelist si tu? Bravo, deja incepe sa imi placa de tine 21
Ce formatii rock iti plac?
Anime-uri vad ca nu ai vazut inca foarte multe, dar mai ai timp 4 Totusi, daca ar fi sa alegi unul favorit dintre putinele pe care le-ai vazut, care ar fi?
Cam atat cu intrebarile decaomdata!
Distractie placuta pe acest forum! Bine ai venit pe Animezup!
Laliho!Welcome pe Animezup!Sper sa te simti bine pe aici...Animezup Kitty here.hihihhi....17 ani...eh..mai mare ca mine cu un anisor.Hihi.Revenind...si mie imi place Bleach,Death Note si NAruto.Intrebari:
1)Ce alte anime-uri iti mai plac?
2)Vrei sa fim prieteni?(am o fire prea prietenoasa...)
Te cheama Paul?Yo sunt Andrada...sau Angeli..ce nume ciudate mi-au pus parintii mey....

anime_junkie

Flaw A scris:Salut, Paul! Anti-manelist si tu? Bravo, deja incepe sa imi placa de tine 21
Ce formatii rock iti plac?
Anime-uri vad ca nu ai vazut inca foarte multe, dar mai ai timp 4 Totusi, daca ar fi sa alegi unul favorit dintre putinele pe care le-ai vazut, care ar fi?
Cam atat cu intrebarile decaomdata!
Distractie placuta pe acest forum! Bine ai venit pe Animezup!

Pai sa vedem anti-flag, story of the year mindless self indulgence, nirvana etc. Si anime'le meu fav cred ca este rurouni kenshin/samurai x akuma cateva zile am vazut ova'urile si credema ma marcat 22

anime_junkie

love_yuki_eiri A scris:Laliho!Welcome pe Animezup!Sper sa te simti bine pe aici...Animezup Kitty here.hihihhi....17 ani...eh..mai mare ca mine cu un anisor.Hihi.Revenind...si mie imi place Bleach,Death Note si NAruto.Intrebari:
1)Ce alte anime-uri iti mai plac?
2)Vrei sa fim prieteni?(am o fire prea prietenoasa...)
Te cheama Paul?Yo sunt Andrada...sau Angeli..ce nume ciudate mi-au pus parintii mey....

Pai akuma am inceput Ergo proxy nush daca lai vazut mi se pare interesant si calitate e ff buna dar nu stiu daka asta e un avantaj pt ca tot animele clasice sunt cele mai tari.
Normal ca vreau sa fim prieteni Angeli e un nume normal ar tb sa dai in judeca pe astia de la angeli pt copyright...stai chill glumeam poate mai vb39

yulobo

Eto ... Scuze ca-ti tai elanul, dar ... ce-ar fi sa lipesti posturile? 4 ... Onegai, 'cuz it's kind of a spam >__<
Asa, revenind 10

- Ce mai faci? ^^
- Do you like hugies? xD
- Ce mai zici?

Inafara de astea, welcome hug ... And 39 Happy posting :-p
Ja ^^

anime_junkie

poi nam stiut o sa am grija sa nu mai spam'uies 10. Normal ca imi plak hug'urile dar depinde de la cn sunt 10
hi... bun venit pe zup : hug
exact... imi place de tn ... hug
ar trebui sa facem o campanie anti-malele....
Rock On... si
spor la postat.... si inca o data
Rock On...!101010

anime_junkie

hehe ms si ma bucur ca ma sunt persoane care imi impartasesc opinile legate de manelari PS: imi place cum gandesti 10
eh, sunt multi anti-manele pe aici... doar ca unora nu le pasa de subspecia de manelisti *whistle*

I just passed to say 'hi' de fapt... so... Haloooo! ^^

Care a fost primul anime pe care l-ai vazut? Just curious, 'cuz I've noticed you might be new with animes 4
Pagini: 1 2