Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Intro
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.

kuka

Salut, sunt Kuka, am 19 ani, sunt din Neamţ, dar majoritatea timpului mă găsiţi în Iaşi la Facultatea de Artă Murală.
Pe la 10 ani au început să-mi placă animeurile și tot din cauza lor am început să desenez și să mă interesez de artă Smile Cele care m-au impresionat cel mai mult au fost Air Gear, Toradora, Hellsing, Casshern, cele de la Ghibli și nu în ultimul rând Bleach (în afară de fillere). Cât despre manga, mă distrează mai mult un capitol decât un episod așa că majoritatea timpului liber îl petrec citind manga, mai ales Gantz și Bleach.
Dacă mai aveți întrebări le primesc cu brațele deschise.
Ne vedem pe forum, mates :}
Bine ai venit pe Animezup, kuka!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Bine ai venit, Kuka! Ce bine ca mai apare cineva care are 19 ani pe forum... Mie poti sa imi spui Fall, Angel sau Fallen, cum vrei tu.
Citesti carti? Ce fel de carti iti plac?
Ce gen de filme urmaresti?
Ce hobby-uri ai?
Momentan c-am atat, daca vrei sa stii ceva ma intrebiSmile
Sper sa te distrezi pe aici si sa fi activ.
Hello, Kuka ! Bine ai venit pe forum şi sper să ai o şedere cât mai plăcută aici pe forum. M-a impresioant faptul că eşti la facultatea de artă murală. Ador arta, de aceea m-a impresionat în primul rând domeniul pe care te-ai axat.
Mulţi inainte btw. E chiar tare vârsta de 19 ani.
Te-ai uitat la Kuroshitsuji ? Dar manga-ul l-ai citit ?
Ce trupe asculţi ? Cum ai dat de forum ?
Asculţi heavy metal cumva ? Şi ce mangauri preferi, adică ce genuri de mangauri citeşti mai în....special aşa, preferi un anume gen sau alegi random ?