Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Mars here we come!!
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
in noaptea asta am vorbit cu un prieten vechi, un american care lucraza la NASA, intre altele a avut loc si urmatorul schimb de replici (numele a fost scos pt confidentialitate 10 )

Tan: and when will we get to mars
him: hmm.....already did, lol Didn't you notice we are living on mars. We built a bigggg ship and transported eveyrone and everything over already while sleeping

ce parerea aveti de afirmatia facuta de el 10?

btw, va rog daca aveti chef, sa faceti si o explicatie argumentata
Esti nebun, you know that right?
Si din pacate nu am chef sa argumentez de ce cred ca esti nebun dar stiu ca esti pentru ca stiu eu ca esti, intelegi ce vreau sa spun aici?
Dar stii ca desi esti un nebun si inca unul cu acte in regula eu te iubesc pe tine si stiu ca si tu ma iubesti pe mine, deci ce parere ai daca ne luam bagajele si plecam pe Venus? Am auzit ca este minunat in acest timp al anului... PLS... 108
21
Eu cred ca nu ai prins gluma.


inafara de asat omul e de multe tipuri si genuri si ca sa faca asta ar trebui sa faca o nava ami mare ca pamantul ... deci e imposibil. Totusi, e frumos sa visezi, asa ca da-bea astept sa vizitam pamantul 3




Va rog sa ma iertati pentru mesaj, dar e important: Un bun prieten de-al meu are o surioara de 1 an si jumatate care sufera de leucemie... Te implor, roaga-te lui Dumnezeu pentru ea si pentru el... macar odata si roaga-i si pe altii sa se roage caci impreuna vom reusi!
Chiar daca nu crezi in Dumnezeu, macar incearca...
Doar de data asta, roaga-te si Dumnezeu o sa-l ajute! Te rog foarte mult frate, caci si tu ai fost ajutat de multe ori... Te rog ca de aceasta data sa ajuti!
Iti multumesc mult de tot!