Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Hi!
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Hey everybody i'm Sakura ^.^ !Yoroshikuuuu!!
Paaai ce sa va spun despre mine,sunt o personaa vesela ,prietenoasa,pe care te poti baza ^.^
Imi plac foarte mult lupii 39 cam de cand eram mica4,studiez japoneza & desenul pentru ca vreau sa devin artist manga.Imi place muzica j-rock in general,cantaretul meu fav. e Miyavi :X.Alte pasiuni de ale mele mai sunt cosplayul,patinajul & dansul.



Daca vreti sa stiti mai multe intrebati-ma ^^
Bine ai venit pe Animezup, WolfSakura!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
hello, Sakura - chan.
Bine ai venit pe zup şi sper să ai o şedere plăcută aici şi să-ţi faci noi şi multi
prieteni. Momentan im sad deci nu sunt în stare să urez nici măcar un welcome călduros, but whatevă. . .
#Ce manga citeÅŸti ?
#ADIcă citeşti manga ?
#Filme preferate ?
#Cărţi preferate ?
# La ce animeuri te uiţi ?

well welcome here . . . miu
Buna si bine ai venit pe animezup !
Happy posting !
I have a question for you ...

- vrei sa fim prietene ?

You are welcome !
Yo! Ce faci bai, bine ai venit la z[d]up<333. Si mie imi plac lupii[ mai ales aia *pam pam* care se transforma in tipi buni sau aia din yaoi-uri. *nose bleeding*. Vesela stiu ca esti si prietenoasa[ adica cine nu s-ar supara daca ar fi luat in cismigiu cand afara sunt 0 grade, tu teoretic nu ai facut-o21].
Ah, esti exact genul de persoana alaturi de care poti petrece clipe de vis [razand, mancand si dormind] si iti admir ffff mult pasiunea pentru cosplay *imi provoaca fluturasi in stomac*.
Bai deci have fun, stiu ca iti va placea, pentru ca pe forum sunt useri chiar destul de placuti.
Sa ne vedem in curand 19
See ya babe ~ nu uita ca de pedepsit tot te pedepsesc si nu o sa iti placa~
(02-03-2010, 10:25 PM)Lynn* A scris: [ -> ]hello, Sakura - chan.
Bine ai venit pe zup şi sper să ai o şedere plăcută aici şi să-ţi faci noi şi multi
prieteni. Momentan im sad deci nu sunt în stare să urez nici măcar un welcome călduros, but whatevă. . .
#Ce manga citeÅŸti ?
#ADIcă citeşti manga ?
#Filme preferate ?
#Cărţi preferate ?
# La ce animeuri te uiţi ?

well welcome here . . . miu

Hey!!!
#Ce manga citeÅŸti ?
cam toate=]] care mi se par interesante
#ADIcă citeşti manga ?
Da,destul de multe4

#Filme preferate ?
Multe si aici.
#Cărţi preferate ?
Sushi pt incepatori
# La ce animeuri te uiţi ?
YU-Gi-OH!DM,GX & 5d's,Kuroshitsuji,DuRaRaRa,D.Gray-Man,Gravitation,,Air Gear,Macross Frontier,Junjou Romantica,Inuyasha,Kyo Kara Maou,
Wolf's rain,Spice and Wolf,Loveless,Gravitation,Bakemonogatari,FMA,Kateikyoushi Hitman Reborn etc etc too many to list XD
___________[posturi unite]
(02-03-2010, 11:13 PM)Nanami-chan A scris: [ -> ]Buna si bine ai venit pe animezup !
Happy posting !
I have a question for you ...

- vrei sa fim prietene ?

You are welcome !

Sure4[posturi unite]
(02-03-2010, 11:24 PM)† Charon † A scris: [ -> ]Yo! Ce faci bai, bine ai venit la z[d]up<333. Si mie imi plac lupii[ mai ales aia *pam pam* care se transforma in tipi buni sau aia din yaoi-uri. *nose bleeding*. Vesela stiu ca esti si prietenoasa[ adica cine nu s-ar supara daca ar fi luat in cismigiu cand afara sunt 0 grade, tu teoretic nu ai facut-o21].
Ah, esti exact genul de persoana alaturi de care poti petrece clipe de vis [razand, mancand si dormind] si iti admir ffff mult pasiunea pentru cosplay *imi provoaca fluturasi in stomac*.
Bai deci have fun, stiu ca iti va placea, pentru ca pe forum sunt useri chiar destul de placuti.
Sa ne vedem in curand 19
See ya babe ~ nu uita ca de pedepsit tot te pedepsesc si nu o sa iti placa~
Hahahaha=]] Bine fac bai,uite mi-am facut un cont pe Animezup=) desi aveam o lene in mine ca sa mai fac ceva...a da am uitat sa mentionez ca sunt si lenesa =]] dar depinde de situatie4
Mersi de cuvintele dragute!
Şi mie îmi place Kuroshitsuji. Ce personaj din acest anime îţi place ?
Deşi personal cred care este răspunsul xddd.
Voi citi şi manga, dar după ce am văzut seria aia, voi începe să citesc şi
mangaul, dar îmi voi face nişte timp într-un weekend foarte apropiat
ca saă citesc nişte capitole.
Mie îmi place de Ciel [ dă sweetest and dă cutest one <333 ]
şi * cu surle şi trâmbiţe anunţând* SEbastian Michaelis. [ i so love this fiinţă <3 xdd xX ]
Hey WolfSakura
din partea mea iti urez un welcome calduros
se pare ca avem aceeasi carte preferata Sushi pentru incepatori^^ deocamdata nu am intrebari....poate doar una
Ce culori preferi?
welcome again and happy posting^^
(03-03-2010, 06:13 PM)Ella_GoodGirl A scris: [ -> ]Hey WolfSakura
din partea mea iti urez un welcome calduros
se pare ca avem aceeasi carte preferata Sushi pentru incepatori^^ deocamdata nu am intrebari....poate doar una
Ce culori preferi?
welcome again and happy posting^^

Hi!!
Pai rosu & albastru 4