Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Hello, guys!^^
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Buna! Sunt tot eu, ingerash_de_catifea. Mi-am mai facut un cont, probleme cu logarea...totusi, o sa zik kteva cuv. despre mn.:

sunt amuzanta, putin....mai mult...narcisista, iubesc muzica, limba romana, si tot ce tine de astrologie. sunt misterioasa, cateodata...shi....mai intrebatzi shi voi!
Bine ai venit pe Animezup, SeXy ChiCK!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Buna SeXy ChiCK!!!

As putea sa-ti pun urmatoarele intrebari:
1.Ce filme iti plac?
2.Animeurile preferate?
3.Cantareti/cantaretele/trupa preferata?
4.De unde esti?
5.Vrei sa fim prietene?
off: mamă dragă +.+ userul e de acum câteva săptămâni aici, ce naiba. Uită-te şu tu la dată e din 1 martie. Au trecut atâtea săptămâni, s-a acomodat deja.
-__________-

{ a mai avut odat aun cont, deci . . dedu si tu din asta. doh, nu e nou venita }
ei bine,dupa cate ma observat ca nimeni nu ia lasat intrebari
m-am oferit eu sa o fac si sa fiu prima care ii ureaza
"bun venit" asa cum alti nu au facut-o.

te deranjeaza acest lucru?
Va rog sa ma iertati pentru mesaj, dar e important: Un bun prieten de-al meu are o surioara de 1 an si jumatate care sufera de leucemie... Te implor, roaga-te lui Dumnezeu pentru ea si pentru el... macar odata si roaga-i si pe altii sa se roage caci impreuna vom reusi!
Chiar daca nu crezi in Dumnezeu, macar incearca...
Doar de data asta, roaga-te si Dumnezeu o sa-l ajute! Te rog foarte mult frate, caci si tu ai fost ajutat de multe ori... Te rog ca de aceasta data sa ajuti!
Iti multumesc mult de tot!