Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Holla
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Buna ma numesc Madalina si am 15 ani.Sunt nascuta pe 21 februarie.Am parul satin si ochi negri.Sunt o fire amuzanta,care iubeste tot ce e nou si dispusa mereu pentru noi aventuri.Sunt mai nebunatica de firea mea si imi place sa imi fac prieteni.Invat bine si sunt la liceu.Imi plac culorile mov,negru si roz.Anime-urile mele preferate sunt:Elfen Lied,Rosario+vampire,Naruto,Blood+ etc
Cantareata mea preferata este Miley Cyrus
Ascult rock,pop si rock-pop si imi place foarte mult melodia Beautiful soul.Cam atat despre mine.Daca aveti intrebari,da-ti drumul!
Bine ai venit pe Animezup, MadaGirlLight!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Bun[, Madalina. Bine ai venit pe forum. Şi la mulţi ani căci mâine este 21 februarie. La mulţi ai şi să ţi se îndeplinească toate dorinţele.
Bine ai venit pe forum...again îţi spun. Şi mie imi place foarte mult Rosario ' Vampire este şi animeul meu favorit.
Citeşti manga ? Dacă, da, ce anume genuri îţi plac? Din întâmplare şi eu ador culoarea mov *laughs* şi cum ai dat de animezup ?
Cânţi la vreun instrument muzical ?


Caaaam atâââta. Spor la postat pe aici and have phun,
mersi de urare si da citesc manga.imi place genul yaoi.de zup am aflat de la o prietena.si nu cant la nici un instrument.daca mai ai intrebari iti raspund cu placere
Buna si bine ai venit pe animezup !
Happy posting !
Am o intrebare pentru tine ...

- vrei sa fim prietene ?

You are welcome !
mersi de urare si mi-ar face mare placere sa fim prietene.
deci raspunsul meu este da
Buna Madalina! Bine ai venit pe forum si la multi ani!
Si eu ascult aceleasi genuri de muzica, iar cantareata mea favorita este tot Miley Cyrus. 105
As avea si eu niste intrebari:
Cine canta beautiful soul?
Care este melodia ta preferata cantata de Miley?
Cine este personajul tau preferat din Naruto?
Vei posta un fic pe forum? 5

Sper ca te vei distra! :X
Mersi de urare si sper sa fim prietene.acum sa iti raspund la intrebari:
Beautiful soul o canta Jesse McCartney
Pai melodia mea preferata cantata de miley este I Learned From You
Pai personajul meu preferat este sakura
Si da voi posta un fic,dar nu acum,poate mai tarziu.

norynne

La multi ani..pupicpupicpupic..sper sa te simti cat mai bine si sa-ti faci cati mai multi prieteni:X:X:X..
Happy posting si sper sa devenim prietene
pupicipupicpupicpupic
mersi de primirea calduroasa si sunt sigura ca o sa devenim prietene
si sper si eu sa imi fac cat mai multi prieteni