Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: ~~~GFX....incepatoare...~~~
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.

Dark Mistery_Chuu

sunt incepatoare nu sunt cine stie ce dar...no

astept critici si sfaturi..



[Imagine: sigmov.jpg]

[Imagine: sigmisto.jpg]

[Imagine: cont.jpg]

[Imagine: emoboy-1.jpg]

[Imagine: gothicgirl.jpg]



cam atat sunt si vechi si noi cum am mai spus astept critici si sfaturi.. smile
in primul rand imi plac imaginile pe care le-ai ales Smile
apoi imi plac fonturile, insa am o problema cu "Gothic girl" rozul e prea deschis..nush..parerea mea ^^
prima e frumoasa,imi place privirea fetei,daca as intelege si ce scrie.. ^^"
a doua e simpaticuta,The Vampire,imi place ideea de albastru din partea dreapta Smile
atat la prima cat si la a doua ai avut ceva de lucru la fundal nu?10
cea cu lost angel e putin cam simpluta,insa ideea e tare ^^
emo boy... eh..aici nu prea am ce comenta poate o pata de culoare? inafara de galbenul de contur?
gothic girl.. faza cu rozul de la scris..atat ^^

ganbatte!!

P.S.: n-am vrut sa fiu rautacioasa ^^""

Dark Mistery_Chuu

ms pentru critici o sa ma staduiesc pe parcurs...... smile


[Imagine: angel.png]

[Imagine: fg-1.jpg]

[Imagine: gf.jpg]
mai are rost sa critic...imi plac toate la nebunie...dar totusi....:
1- fata aia e prea cuminte.....imi plac culorile...sti sa le combini3...mov gri:X:X:X:X
2- e geniala....imi place mutra aleia....si iar n-am ce comenta la coulori....20
3- nu se potriveste incaperea in care sta ingerul.....daca vroiai puteai sa faci un inger ranit si sal pui in incaperea aia....imi place cum ai scris...
4- 20(mi-a furat freza....2....e super tare frate...la asta chiar nu am ce comenta......
5- o iubesc pe fata aia....imi place cum ai combinat rozul cu negru4dar singurul lucru care nu se potriveste sunt ochii ei albastrii....
6- e superba...4..ba frate u chiar te pricepi la combinatia culorilorSmile...si e prea originala ideea4
7- singura care nu-mi place....X_X...nu se potrivesc personajele alea cu decorul...(asta cred eu10)
8- 24))ce tare e.....imi place...4....
chiar ai talent....tineo tot asa...3....
Sfatul meu e sa renunti sa mai folosesti brushuri la greu, sa cauti niste tutoriale despre GFX si sa le aprofundezi. Invata sa faci efecte, sa foloseste C4D sau fractal renders, sa folosesti si clone tool-ul. Apoi mai cauta pe net(deviantart e ft bun pt asta) niste splatter brushri. Incearca sa le faci mai mici semanturi(un 380x125).