Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: miau miau =^_^=
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.

Dark Mistery_Chuu

pai..ma numesc andreea, am 14 ani,
sunt in clasa a7-a, sunt din deva.
sunt o fire mai timida........
imi plac foarte mult anime-urile yaoi....3838
ascult rock, pop, punk etc...
..............
dak mai vreti sa stiti ceva despre mine intrebati.. chuu pupic all
Salut Andreea! ma bucur sa fiu prima care iti ureaza bun venit pe Animezup. Stiu ca iti plac pisicile smile Acum revenind la intrebari: Care e anime-ul tau preferat? De unde ai aflat de animezup? mai ai frati sau surori? Daca da, au si ei/ele aceasta pasiune? Mai ai prietene care au si ele aceasta pasiune a anime-urilor?
Alte intrebari ar mai fi: adori shopingul? Ai animalute pe acasa? Cm ti-ai petrecut sarbatorile de paste si de 1 Mai?
Si in final iti doresc sa iti faci multi prieteni pe aici si happy posting smile

Dark Mistery_Chuu

hi...Magica Bloom smile nu ma asteptam la atatea intrebari.. 10

prima intrebare:anime preferat poi am 2 gravitation si junjou romantica.

a 2 a: poi... nu mai stiu exact mi-or spus mai multe persoane.

a 3 a: nu am sunt singura la parinti..

a 4 a: da mai am

a 5 a: dap ador desi nu merg asa des

a 6 a: animale am avut nu mai am.. 4

a 7 a: poi sarbatorile sincer mam cam plictisit...pt ca am foat plecata...

Vezi ca am mai corectat postul tau ca iesise zambete involuntar si ai gresit un pic la numerotarea intrebarilor.
Editat de Magica Bloom
Bine ai venit pe Animezup, Andreea si multi inainte!
Asculti rock,punk... super 4 Formatii preferate ai?
Vad ca iti place yaoi de la o varsta frageda 71 Mai sunt destul de multe fane yaoi aici asa ca o sa ai cu cine discuta despre asa ceva!
Sedere placuta si happy posting!
Andreea, cum sa te plictisesti de sarbatori cand esti plecata? Eu m-as plictii de sarbatori daca as ramane acasa.
App pe mine ma cheama Roxana dar imi place mai mult sa mi se spuna Roxy ori Fairy dar mi se mai spune si Bloom sau Sanara smile
Cha!Welcome here(nush de ce...dar parca te stiu de undeva).Ma rog...poate ma insel.Revenind..iti place yaoi?Awsome...yo sunt maniaca21.Intrebari??Neah...
Sedere placuta...spor la postat...have fun!
Ja Ne
Cum a spus si Flaw ,daca esti fana yaoi ai cu cine vorbi pe aici [anume love_yuri_eiri here ,me ,kaname and a few others ]. Si eu ascult rock ,ma bucur ca si tie iti place ^^ Three days grace iti place ?
Eu am 15 ani ,deci probabil ne vom intelege de minune Smile
Bun venit pe Az!
Salut Andreea şi bine ai venit în micuţa noastră comunitate care însă creşte repede 4
Sper să te acomodezi repede şi să-ţi faci cât mai mulţi prieteni inclusiv subsemnatul.
Lista de anime-uri vizionate e cam slăbuţă dar mai este timp 3 ai 14 ca şi mine... mulţi înainte.
Cu yaoi-ul... 4 am o problemă dar putem trece peste asta 4

Întrebări nu am... dacă ai fi avut o listă mai "groasă" de anime-uri aş fi avut ce să te întreb dar aşa... 3
Aloha Deea( sper ca nu e nici o problema ca iti spun asaSmile ). Vad ca esti fana yaoi( ca si eu de altfel). Ady are o probleme cu asta , da lasa ca o sa ii treaca. De altfel e si normal, doar e baiat21. Hm...intrebari nu am. Sper sa te acomodezi pe site si sa iti faci multi prieteni. Bye si kissu pupic
Ps: ca tot spunea si Shiva, ce trupe de rock, punk etc iti plac? Three days grace, Linkin park, cumva?Smile

Dark Mistery_Chuu

poi formatiile care imi plac : Torpedo , Maximum the Hormone(sper ca am scris bine) , Vanilla ninja , My Chemical Romance , Simple Plan , Linkin park , Evanescence , Nickelback cam atat. smile