Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: buna!!!!
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2
sall....sunt eliza, insa puteti sa mi spuneti pe scurt lisa4...am 15 ani, nascuta pe 14 feb 1995 si sunt un varsator in toata puterea cuvantului (ce sa fac, trebuia sa ma laud si eu cu ceva4).... sunt din bucuresti....altceva nu mai am sa va mai zic
daca vreti sa mai aflati ceva despre mine intrebati-maSmile.....o sa raspund cat de sincer pot
Bine ai venit pe Animezup, ellalisa!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Hello, Eliza ! Întâmplător am o foarte bună prietenă cu acest nume
chiar aici pe zup este, username-ul ei este Elly. Oricum, bine ai venit pe forum şi sper să ai o şedere cât mai plăcută aici şi să fi un user activ, îţi doresc.
BTW îmi place fata de la semnatura ta, respectiv imaginea cu acea fată, dar ce îmi mă atrage la ea este chitara. Cred că este un Fender /d oricum xd
# Citeşti manga ? dacă da, preferi un anume gen ?
# Ce animeuri ai vizionat ?
# Cânţi la vreun instrument muzical ?

Şi btw încă un btw pe ziua de azi...apropo de data naşterii. Am o prietenă care e născută pe 18 februarie, chiar cu două zile după tine, numai că ea mult mai mare. xd Oricum mulţi ani înainte. # HUGS #

norynne

salut..si eu sunt nou venita(ieri m-am logat)..de-abia astept sa-ti vad postarile(si apropo..si eu sunt varsator,nascuta pe 26 ian)..pupici..pupic
sall lilith

1.da...iubesc manga...romance comedie actiune...4
2.naruto
death note
blood +
inuyasha
lovely complex
nana
chrono crusade
bleach
detective conan
kaleido star
soul eater
full metal panic ( my favorite:X:X)
nodame cantabile
shugo chara
romeoXjuliet

tu ce animeuri ai vazut ? Smile4

3. nu cant la niciun instrument...
imi place foarte mult chitara si mi ar placea sa iau lectii...
tu canti?

app....tu cati ani ai si ce zodie esti?4....doar asa de curiozitate

norynne multumesc pentru primire....ma bucur ca desi sunt cea mai noua nu sunt singuraSmilepupic
la multi ani....mlti inainte!!!!pupicpupic
va pupSmilepupic
Cam ce mangauri ai citit ?
Şi da cânt. La pian şi iau lecţii de violoncel şi chitară. Am 15 ani şi sunt gemeni.
Hm, am văzut şi eu inuyasha şi este unul din animeurile mele
favorite, de fapt îl ador mai mult. Îmi place micuţa Rin şi de Shessoumaru.
Ţie ce personaj îţi place ?

[ edit ] ah btw poţi să-mi spui Lynn. Aşa îmi spun majoritatea persoanelor
Buna si bine ai venit pe animezup !
Happy posting !
Am doar o singura intrebare pentru tine ...

- vrei sa fim prietene ?

You are welcome !
sigur Nanami-chan, mi ar placea sa fim prietene!
cum iti place sa ti spun, cati ani ai si ce zodie esti?Smile

am citit shugo chara, full metal panic, inuyasha, romeoXjuliet, bleach....etc.
cel mai mult imi place de sango, personalitatea ei in special si cum il plesneste mereu pe miroku2110

norynne

O sa te anunt cu cea mai mare placere(si mie sa-mi spui cand postezi primul fic..)Smilenu ai pentru ce..pupici si happy posting..pupicpupicpupic*pupicpupicpupicpupicpupicpupic
Doar de ata am intrat pe forum..sa-mi fac cat mai multi prieteni..pupici
sigur...numai ca momentan am probleme cu al treilea fic421)
imi tot schimb ideile si nu prea se potrivescSmile...din cauza asta am lasat balta doua fic-uri......sper ca pe acesta sa il termin cat mai repedeSmile
Pagini: 1 2