Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Hey there!!Just new!!
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.

norynne

Salutare tuturor!!..Ma numesc Norina,am 16 ani si sunt din Galati.Am descoperit site-ul acesta din greseala(cautand niste poze),si am inceput sa devin dependenta de el(intr-un fel)..Smile..de-abia astept sa postez(daca termin primul capitol din am 4-lea fic)..Ma chinui de 4 ani sa-mi gasesc un subiect pe placul meu(ceea ce inseamna ca am aruncat vreo 3 povesti la gunoi 21.Prietenele mele asteapta de ceva timp sa tot termin..dar..he he he..Mai am..Oricum sper sa-mi fac multi prieteni si sa colaboram cat mai mult..Pupici..[Imagine: 932266vvso9qg4wk.gif]

fic-ul meu se numeste"Demonii trecutului"-il gasiti la fan fiction,original fics..have fun..:X
Bine ai venit pe Animezup, norynne!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Hello şi ţie şi bine ai venit pe forum. sper să fi un user activ şi să îţi placă pe aici. Şi eu aştept poveştile tale şi mă bucur că ţi-au plăcut poveştile userilor. Unii sunt foarte talentaţi. Poveştile unora sunt foarte frumoase.
So, încă o dată bine ai venit pe forum şi sper să ai o şedere cât mai plăcută aici.

# CiteÅŸti manga ?
# Te uiţi la anime ?
# Te pasionează supranaturalul ? Chestii paranormale...y'know...
# Câţi ani ai şi cum te numeşti ? [ dacă nu te deranjează întrebarea ]
# Din ce oraÅŸ eÅŸti ?

Încă o dată o şedere plăcută aici.

norynne

Zuppy03mm..imi plac animeurile de la 11 ani(mai laes Inuyasha-este clasic)..ma uit intr-adevar la anime..iubesc emisiunile cu paranormal(nu stiu daca stii-pe discovery este o emisiune,vinerea)..sunt din galati,am 16 ani si ma numesc norina..Smile..de-abia astept sa postezSmileZuppy04
Mulţi înainte, eu faci 16 în iunie, deci mai e de aşteptat. Şi mie îmi place foarte mult Inuyasha este unul dintre animeurile mele favorite şi personajul meu favorit rămâne în continuare fetiţa aceia Rin de care Shesshoumaru are grijă...Nu cred că i-am scris bine numele, en fin.

Şi da, ştiu emisiunea. Dar câteodată mă înspăimântă din cauza excesului de suspans pe care îl baga în emisiune pentru a creşte suspansul celor ce îl vizionează.

# Cânţi la vreun instrument ?
#Şi ce cărţi citeşti ?

[edit] btw îmi place numele tău

norynne

Zuppy03Nu,nu cant la niciun instrument(mi-ar fi placut sa cant la tobe-preferatele mele..)Inainte imi placeau toate tipurile de carti dar acum le urasc pe cele cu tema de razboi si iubesc SCI-FI!!!Sunt suuuuper cartile!!!
Dar tie ce iti place safaci?Ce carti citesti?Cum te numesti ?De unde esti?(schimbam rolurile)SmileZuppy07[posturi unite]
Si mai am o intrebare:Unde pot sa-mi postez primul fic?Caci sunt total paralela!!Zuppy03[posturi unite]
Iar personajul meu favorit din Inuyasha a fost si este Sesshoumaru!!!SmileZuppy11
Buna si bine ai venit pe animezup !

Am doar o singura intrebare pentru tine ...

- vrei sa fim prietene ?

Daca vrei sa postezi un fic, te duci fan zone. Alegi fan fiction. La anime fics se posteaza ficuri din anime, la original fics se posteaza ficuri originale si older fics sunt ficurile la care nu s-a mai postat.

You are welcome !
sall Norina...mersi pentru primire..Smile
sper sa ne imprietenim.....sa ma anunti cand postezi primul capitol din fic ca sa il citesc si eu...

norynne

Desigur cu cea mai mare placere Nanami-chan..si promit ca te anunt Ellalisa..Smile