Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Dedicatie muzicala
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37
Dedicatieeeee~

Pentru husby meu, sulfuriciul meu scump, iubirea mea, mah' sweetheart...Melodia urmatoare:
Ziceai ca iti place melodia 21...Si ma rog, nebunia mea crazy

Pentru Nya, scumpa mea Nya...Partenera mea de suferinta:
Paaai, te stiam fan k-pop...Si spre sa iti placa si melodia asta XD

And for you Denny, cea care imi dai the best sfaturi si pentru ca esti the best mom hug
Here, sper sa se incadreze in gusturile tale 4

And for ya', Zup, here eat my music :]
Well, let me see...

For Fenneh, take your sweet time, mccartney, pt. că te iubesc și chiar ador melodia asta, sper să îți placă și ție ;; ) versurile`s bestiale, vocea mișto : )) hai, trebuie să îți placă > : d<

For Cherie , just a little girl, trading yesterday , melodia e prea bestială, you have to admit it. Well, de fapt, normal că e bestială, de fapt tu știi asta dinaintea mea, de fapt... nu conteză, je t`aime.

For Nya, vanilla twilight, owl city, o melodie așa sweet ca tine

For Zăpă, amaranth, nightwish , încântată de cunoștință : )) și mă bucur că îți place și ție nightwish, absolutely great.

For Metal, Skillet - Comatose. I love ză song, mda cam egoist din partea mea, dar asta e 21 long time no talk *hugs*

that`s all for now.
So dedicaţiunele o.O

1. For mah Rose. Azi e ziua ta scumpiliciul meu, TUUUUUUUUU care ai grijă de mine ABSOLUT MEREU şiiiii deaia te iubesc eu mult pe tine. Ştiu că vei trăi mult mult şi bine, deci îţi urez o aniversare plăcută vezi că ai intrat cu nasul în tort.
H.i.M - Heartkiller

2. Pentru draga mea Alice, îţi dedic o piesă minunată, dar stai că nu e mai mununată ca tine măi Alice, deci cum ziceam, tu eşti de un 327473463654365454545322 mai minunată eşti perfectă, nimeni nu e mai frumoasă, mai bună, mai perfectă ca tine, so îţi dedic Ştiu că îţi place Oda Bucuriei cântată la cello ţi vioară.

3. Pentru TOOOOŢi mah friends ăştia dă pă aici vă dedic Lady gaga - speechless ştiu că vă place.

4. Pentru AdeluÅŸ Wicd Gheim.



o să revin cu un edit
Merci mult pentru dedicaţie Teh.
N-ai idee cât înseamnă pentru mine faptul că îţi place melodia aia atât de mult pe cât zici că-ţi place.
Şi totuşi, am şi eu câteva dedicaţii de făcut.

Pentru tine, plăcintuţa mea, pentru că mi-ai înbunătăţit radical ziua şi mai mereu îmi smulgi zâmbete de pe faţă chiar şi când sunt într-o depresie d'aia foarte deeeep, doar că tu n-ai de unde să ştii pentru că moi, ca şi capricorn, ţin totul numai pentru mine , îţi dedic această melodie.

Şi pentru adorabila de Nya care mă omoară pur şi simplu cu drăgălăşenia ei [ dacă n-am făcut diabet până acum din cauza consumului excesiv de ciocolată, voi face cu siguranţă din cauza vorbitului excesiv de mult cu o persoană atât de dulce ] am melodia asta. Pentru că eşti fană GG, pentru că eşi fană Jenny din GG şi pentru că adori cuplul Nate x Jenny din GG. 21 Iniţial voiam să-ţi dedic melodia asta, dar m-am hotărât s-o las pe cea cu Taylor. Poţi s-o iei totuşi în considerare 21.
Annyeong!!
Am sa dedic o melodie fluffy si full of happiness in special pentru Topaz,LynnuÅŸor,Mitsu,Elusive wolf si Nya 4
Super Junior - 행복/Haengbok/Happiness dar si pentru persoanele care nu sunt prea fericite ba mai degraba nervose sau suparate,poate se mai linistesc Smile.

Iar pentru toti fanii k-pop/k-drama si tot ce are legatura cu K melodia urmatoare ->(BigBang)G-Dragon - This Love




Enjoy!
Here are my dedications:

Îi dedic lui Crăci melodia Alex Gaudino Ft. Christal Waters - Destination Calabria , pentru că noi ascultăm melodii din`astea. :]]

Îi dedic lui Topaz [ Topi ] melodia SNSD - Run Devil Run , pentru că eu sunt monstrul ei <3 şi îi place k-popul .

Îi dedic lui WolfSakura melodia Big Bang - Make Love , pentru că îi place k-popul.
(20-06-2010, 11:38 AM)Nami A scris: [ -> ]Îi dedic lui WolfSakura melodia Big Bang - Make Love , pentru că îi place k-popul.

Omoooo kamsahamnida hug Nami !!! mersi,mersi,mersi ador melodia4 hughughug

Iti dedic si eu o melodie sper sa iti placa ^-^ hehe .

ShineE - Replay .
Ceva pentru Craci... Greu... Greu... uite aici cu multa lăv de la mine Si atat. Fara motiv 10 Doar ca... aia ascultam cand am intrat aici 21
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37