Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: hello
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.

neji-hyuga

hello ma numesc alex si,am 11 ani sunt din bucuresti.animeuri preferate:bleach,naruto si yu yu hakusho.sper sa imi fac muti prieteni si sa ma distrez.smile
Ola, Alex. Bine ai venit pe forum! Ma bucur sa fiu prima care iti urez bun venit. Ce muzica asculti? iti place muzica japoneza? Care sunt hobyurile tale? Ai pe acasa animalute? Cum ai descoperit forumul Animezup?
Sper sa iti faci multi prieteni si sa te distrezi.

neji-hyuga

imi place muzica rap si rok.nu am ascultat niciodata.nu prea am hobbyuri si am un papagal pe care il cheama coco.am descoperit forumul animezup de pe alt site
Salut, Alex si bine ai venit pe Animezup! Smile
Intrebari nu am decat una: Acestea sunt singurele anime-uri pe care le-ai vazut? Daca nu, ce anime-uri ai mai vazut? Smile
Iti urez sedere placuta, Happy posting and no spam! :3:
Bun venit pe Animezup... apropo... nu se scrie rok ci rock.....
niste intrebari:
Care este filmul preferat, si ce formatii rock asculti?...
Spor la postat ... si sper sa iti faci multi prieteni...1010P1010

neji-hyuga

filmele mele preferate sunt:toate filmele naruto,toate filmele spiderman ,cateva harry potter,si matrix.
formatii rock:am ascultat o data muzica rock de la cei de la placebo si inca 3 formatii dar am uitat cum se numesc
Laliho!Welcome pe Animezup Alex!
Sper sa te simti bine aici...si sa te acomodezi repede.
Intrebari pentru tine...ce alte anime-uri iti mai plac inafara de cele mentionate?
Ja Ne si mai vorbim.

neji-hyuga

alte animeuri pe care le-am vazut sunt:cursele f-zero si death note.
alte animeuri care imi plac sunt tot cursele f-zero si death note
Buna Alex1010 scz ca te salut aja cu intarziere 44 42
si eu sunt cam noua pe aici 71
am o intrebare iti place Blood+??

neji-hyuga

inca nu m-am uitat la blood+ pentru ca nu prea stiu la ce ora si cand e.cred ca este pe animax.daca o sa vad o sa iti spun daca imi place