Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Hey there!
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Dacă tot m-am înscris, presupun că nu ar strica și o mică prezentare. Numele meu este Diana, dar prefer să mi se zică Dee sau Anna. Sunt cunoscută și pe alte forumuri ca ”Mitsue-chan” (un nick-name mai vechi lol). Referitor la vârstă... greu de zis. Arăt ca o persoană de 16-17 ani, deși mintea mea e cam de 11-12. În realitate am 14 ani.
Am descoperit pasiunea pentru animeuri când aveam 10 ani, uitându-mă la Shaman King. Ca anime preferat, pot spune că Loveless mi-a plăcut cel mai mult.
În materie de muzică: prefer muzica metal/alternative. Iar când spun ”alternative”, mă refer la trupe de genul Oasis sau Blur.
Hm...cam asta ar fi pentru început, și sper să mă acomodez cât mai repede aici.:bv:
Bine ai venit pe Animezup, Valkyrie!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Deeee hug
Bine ai venit pe zup, ma bucur sa vad ca ai rezolvat problema (btw, I`ll kill you).
Sunt sigura ca-ti vei face multi prieteni, si asta pt ca pe aici nu sunt specimene gen "frantuzita" 21

Have fun and happ posting

See Ya ^_^

♥♫ღYuuҜi Cяøss♥♫ღ

Salut
bine ai venit pe animezup
am si eu cateva intrebari pentru tine sper sa nu te superi4

1)ce anime-uri iti plac?
2)citesti sau ai citit manga?
3)citesti ficuri?daca da care iti plac
4)ce gen de muzika iti place?
5)vrei sa fim prietene?

cam atat inca odata bun venit si sper sa iti faci multi prieteni pe forum
@ღHinata Hyuugaღ
1: Păi cel mai mult mi-au plăcut Loveless și Yu-yu-Hakusho.
2: Manga... I am afraid no...
3: Fic-uri n-am mai citit în ultima perioadă.
4: Am spus și în primul meu post 4 . Prefer muzica metal/alternative
5: And, sure, why not?
Buna ! Bun venit pe animezup ... You're welcome.

Vrei sa fim prietene ?

Happy posting !
Mda...salut Sper să...nu ştiu ce sper da' nu contează 21
Nu am chef să spun toată poezia, deci îţi voi ura doar un simplu "welcome" .
Motivul pentru care am postat a fost faptul că am citit că îţi place muzica metal [my fav. also 8]. I have some questions:

1. ÃŽÅ£i plac Sonata Arctica, Nickelback, Metallica sau Nightwish?
2. Şti să te dai pe skate sau snowboard?

Cam atât.

:bye:
Welcome here!^^ Am si eu cateva intrebari:

1. Am auzit ca iti place Loveless. Alte anime-uri shounen-ai/yaoi ai mai vazut?
2. Ceva carti preferate?
3. Filme preferate?
4. J-rock asculti?
5. Cre ca ti-au ajuns intrebarile... have fun and so on. See ya around! :3
(17-02-2010, 12:22 PM)Live And Die For Metal A scris: [ -> ]1. ÃŽÅ£i plac Sonata Arctica, Nickelback, Metallica sau Nightwish?
2. Şti să te dai pe skate sau snowboard?
1.Metallica și Nightwish sunt unele din trupele mele favorite, după Nickelback nu mă omor , iar lenea m-a împiedicat să încerc Sonata Arctica.
2.24))))) Cred că glumești, când am încercat să mă dau pe skate, am mușcat din asfalt24.

blueapple A scris:1. Am auzit ca iti place Loveless. Alte anime-uri shounen-ai/yaoi ai mai vazut?
2. Ceva carti preferate?
3. Filme preferate?
4. J-rock asculti?
1.Gravitation se pune4? Nu prea am văzut yaoi/shounen ai.
2.Sincer, sunt o mare iubitoare a cărților scrise de John Grisham, ”Avocatul străzii”,”Omul care aduce ploaia”,”Camera Morții”...însă o carte care mi-a plăcut într-adevăr a fost ”Anna Karenina” de Lev Tolstoi.
3.În general comediile. ”Yes man” a fost unul din preferatele mele21.
4.Doar o trupă de J-rock mi-a plăcut mai mult, aceea fiind D'espairsRay