Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Hello!^^
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.

Neno

Buna tuturor!^^

Ma cheama Alexandra si sunt din Constanta. Imi plac mult anime-urile si sunt o fana a muzicii pop si pop-rock.xD Ascult Paramore, Nightwish si sunt foarte nebuna. Imi place sa ma distrez cu prietenii si sunt o prietena foarte buna. Sunt foarte glumeata cu prietenii mei.^^
Daca aveti intrebari o sa va raspund cu mare placere!xD
Bine ai venit pe Animezup, Neno!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Buna si bine ai venit pe animezup !

I have 3 questions for you ...
- ce anime-uri iti plac ?
- citesti manga ?
- vrei sa fim prietene ?

You're welcome !

Neno

- ce anime-uri iti plac ?
*Naruto si nodame cantabile^^
- citesti manga ?
*Nu prea des.xD
- vrei sa fim prietene ?
*Mi-ar placea.4
Hello Neno / chan o şedere cât mai plăcută pe site îţi doresc
şi sper să fi un user activ şi să ne mai citim pe forum.
Meh este Lynnu şi welcome călduros pe forum. : ))

- Citeşti manga ? dacă da ce genuri îţi plac ? i mean psihologic or smut or somth like that. Ce genuri preferi la o manga anume, ce gen te captivează cel mai tare... dacă în caz citeşti manga evident.

- Ce cărţi citeşti ? Ce gen de carte preferi ? Ai o anumită preferinţă ? Şi ce autor te-a încântat cel mai tare cu creaţiile lui ?

- Ce alte trupe mai asculţi ?

Well încă o dată welcome pe forum. see ya

Neno

Imi pare bine de cunostinta Lynnu!^^
- Citeşti manga ? dacă da ce genuri îţi plac ? i mean psihologic or smut or somth like that. Ce genuri preferi la o manga anume, ce gen te captivează cel mai tare... dacă în caz citeşti manga evident.
*cum am mai spun, eu nu prea citesc manga.Xd

- Ce cărţi citeşti ? Ce gen de carte preferi ? Ai o anumită preferinţă ? Şi ce autor te-a încântat cel mai tare cu creaţiile lui ?
*citesc carti de aventura si autorul meu preferat este Jules Verne.^^

- Ce alte trupe mai asculţi ?
*mai ascult Linkin Park si Tokio Hotel.4
Helău Alexandra [ can I tell you Ale?], bun venit pe forum si bla,bla,bla some questions for ya : esti din Constanta si eu <3 pe unde stai? poate ne-am vazut mai sti... lasand asta la o parte, care e personajul tau preferat din naruto? ce parere ai de Gaara ?<3 iti place ciocolata? cam atat ^^ sper sa te simiti bine pe zup! have fun! xoxo and hugis from andra :]
Bun venit Alexandra(poti sa-ti spun si eu Ale?) Sper sa te distrezi pe zup!! Some questions:
Care este aroma de inghetata preferata?? (yeah i know is a stupid question)
Ce parere ai despre Sakura?
Wanna be friends??

norynne

Hey..buna alexandra..imi pare bine..Si mie imi place Paramore(mai ales Ignorance si Decode)..Sunt o fire sensibila,sunt foarte vorbareata si sociabila(imi place sa-mi fac prieteni)..so..happy hosting si mai vorbim..pupici.pupicpupicpupic
Bună Neno [ îmi place nick name-ul tău =) ] , bine ai venit pe animezup, sper să te simţi bine aici şi să îţi faci cât mai mulţi prieteni noi xD
Şi mie îmi place Naruto, dar nu aşa foarte mult, şi Nodame Cantabile este foarte drăguţ [ deşi am văzut doar două episoade ] este interesant : ) .
Şi mie îmi place Nightwisshhhhhhhhhhhhh <3 de curând am făcut o obsesie pt. ei, şi am şi câteva melodii de la Paramore care îmi place. Asemenea Linkin Park şi Tokio Hotel XD .

Question :
- Care e melodia ta preferată de la Nightwish?

Atât . See y'round. Şedere plăcută.