Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Hello!!!
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.

little lollypop

Bună! Numele meu este Andreea, am 16 ani şi sunt din Timişoara. Am dat de site-ul Animezup căutând ceva despre anime-uri şi m-am gândit să mă înscriu şi eu!
Păi ce să vă spun despre mine 39.....Îmi plac foarte mult anime-urile, să dansez, să stau cu prietenii mei şi mai ales ador să fac sport. Practic handbal şi înot, dar îmi place să joc şi baschet, volei şi altele 4....
Nu ştiu ce să vă mai spun, aşa că dacă aveţi vreo întrebare nu ezitaţi să mă întrebaţi, răspund cu mare plăcere.

:bye:
Bine ai venit pe Animezup, little lollypop!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!

♥♫ღYuuҜi Cяøss♥♫ღ

Salut

bun venit pe animezup
am si eu cateva intrebari pentru tine:d

1)ce anime-uri iti plac?
2)citest sau ai citit manga?
3)citesti ficuri?daca da care iti plac
4)ce gen de muzika iti place?
5)care e anime-ul tau preferat?
6)vrei sa fim prietene:d

cam atat inca odata bun venit si sper sa iti faci multi prieteni

little lollypop

Mersi Hinata de urări. Şi eu sper să-mi fac mulţi prieteni.

1)ce anime-uri iti plac?
păi îmi plac multe anime-uri cum ar fi Nana, Inuyasha....nu prea îmi vin acum în minte
2)citest sau ai citit manga?
am citit ÅŸi citesc
3)citesti ficuri?daca da care iti plac
păi am citit câteva fic-uri de pe site şi sper să reuşesc să citesc mai multe şi toate pe care le-am citit până acum mi-au plăcut
4)ce gen de muzika iti place?
ascult orice....
5)care e anime-ul tau preferat?
Nana :X
6)vrei sa fim prietene
da
Buna si bine ai venit pe animezup !
Happy posting !
I have a question for you.

- vrei sa fim prietene ?

You are welcome !
Hello şi ţie Lolli [ dacă te-am deranjat spunându-ţi aşa, nu îţi voi mai spune...vine de la Lollipop ] bine ai venit pe siteul animezup şi sper să fi un user activ şi să te distrezi pe aici, well nu am dubii în privinţa asta xd.
Am văzut că ai citit manga, well eu sunt o foarte mare fană a mangaurilor şi ador foarte mult manga, chiar mai mult decât crezi şi vreau să te întreb cam ce mangauri ai citit şi cam ce genuri îţi plac ? Dacă îţi plac anumite genuri...

So happy posting pe aici ţi ne mai citim pe forum xd

norynne

Buna Adreea..Bun venit pe forum71..Sper sa te simti bine..Si eu sunt nou logata(de acum 3 zile)..Sunt din Galati si am 16 ani..Si eu sunt pasionata de fic-uri si de handball..Sper sa postezi si sa mai vorbim..pupicipupicpupicpupicpupicpupic:X:X

little lollypop

După lupte seculare cu şscoala am revenit şi eu 21.
Mulţumesc tuturor de urări şi sunt sigură că mă voi distra şi sper să-mi fac mulţi prieteni.
Nanami-chan mulţumesc de întampinare. Sigur că vreau să fim prietene, vreau să-mi fac cât mai mulţi prieteni 21.
Mulţumesc de întampinări Lilith. Nu mă deranjează că mi-ai zis Lolli, chiar îmi place cum sună 71. Am citit manga, dar nu atât de multe, timpul nu prea mi-a permis. Ce am citit până acuma sunt: Moe Kare, Gokinjo Monogatari, You are my girlfriend şi Vampire Knight (de altfel este şi preferatul meu, ador poveştile cu vampiri :X ). Păi îmi plac toate genurile, dar preferatul cred că este yuri/yaoi....
Norynne, mersi de întâmpinare şi urări şi bun venit şi ţie pe site. Mă bucur că şi ţie îţi place handball-ul, e sportul meu favorit. Şi eu sper să mai vorbim pupicpupicpupic
Mulţumesc încă odată tuturor, o să încerc să fiu mai activă, dar am fost foarte ocupată în ultima vreme Smile. Papa pupic
Întârzierea este unul din punctele mele forte. Din păcate negative.
Bună . : ) Eu sunt Teh. Bine ai venit pe Animezup, sper să te simţi bine aici şi să îţi faci cât mai mulţi prieteni, lucru destul de uşor [ believe me ! ] .
Am văzut că anime-ul tău preferat este Nana! Şi eu îl ador, este unul din favoritele mele, pur şi simplu genial. Bineînţeles, la fel este şi manga . Ador ideea, personajele. Takumi, everything. Its so great ł<3
Şi mie îmi place sportul, aşa mai rar : ))) şi baschetul ( but I am not tall ) pe de altă parte am jucat şi eu un an handball dar după nu am mai practicat ( nici regulile nu le mai ştiu ) D:
Huh, I wanted to say something but my idea was lost behind me being hurry, whatever.
Some questions :

- Pot să îţi zic Little Lolly ? :3 I so love how it sounds.
- Ce părere ai de Takumi Ichinose din Nana ? <3

Ok, doar asta. Ne mai vedem pe site. Îmi pare bine . Şedere plăcută.

little lollypop

Bună Teh! Şi mie îmi pare bine 4 ! Mă bucur că îţi place Nana, eu îl ador :X. Întradevăr ideea e genială şi personajele, totul.
În legătură cu întrebările: poţi să-mi zici little lolly, chiar îmi place cum sună 71...iar despre Takumi, hmm să mă gândesc....este un personaj interesant, printre preferatele mele, e foarte frumos şi foarte interesant (ca persoană).
Mersi încă o dată de urări! pupic

:bye: