Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Oi!
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.

katukuna

"?eh...ma numesc Alexandru aka Katu am 16 ani si locuiesc in Timisoara...
Pentru mine animeuriile si muzica sunt un mod de viata care uneori pot merge la extrem <_<; ador rolplaying-ul daydreaming-ul si "children's card games" (esp Yu-Gi_Oh).
intro vreme faceam parte dintr-un anime club din Timisoara dar care in cele din urma sa destramat (e okay nu din neintelegeri xD ci pentru ca lumea si-a luat-o pe drumul ei:haSmile annyway's mi sa facut dor de vremuriile bune si am inceput sa caut forumuri sau ceva asemanator, asa am dat de animezup.
Sper sa ma sim bine si abia astept thread-uriile interesante :yes:

thanks
-Katukuna
Bine ai venit pe Animezup, katukuna!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!

nadechan

I challenge you to a children's card game! Let's see if you can beat me! :crazy:
Anyway, enjoy the forum! :bv:
"? mai e ceva ce am de spus?



*silence*





*blush*

okay nu mai am nimic de spus, catch you later!
:bye:
Hellaaaaaaau ! Bine ai venit pe A-Z.
Eu's Denny, sau Queen D. 15 24 incantata de cunostinta, Alex 15
Sper sa-ti faci prieteni 43 si sa te intelegi cu toti 65.
Sa nu te prind cu scandaluri 24). Glumesc 65.
As avea niste intrebari de pus 15

1. Ce muzica asculti ? 15 [ ma refer la gen \:d/]
2. Ce anime ti-a placut/iti place cel mai mult ? [ Doamne da sa nu fie Naruto >.>]
3. Citesti carti ? Ai vreuna preferata ? 43
4. Iti place forumul ? [ asa la prima vedere 15 ]

En fin. 4 intrebati is suficiente 21. [ defapt e lipsa de inspiratie 24 ]
Orice nelamurire ai poti sa apelezi la staff, adica la mozi, adimini alea alea. 21
Happy posting and no spam @.@ !

katukuna

hey Denny da imi cer scuze ca nam dat mai multe detalii dar nici eu nu am mai stiut ce sa scriu deci revenind la intrebariile tale:
1.Metal,da cel mai mult ma pasioneaza rockul(in special heavy metal-ul)
2.anime?! (intradevar nu Naruto...ma dezamagit ceva la inceput si nu miam mai batut capul sa ma uit mai departe <chit ca multi spun ca shippuden-ul e grozav>) nah sa revin la cateva animeuri ce miau placut mult: hmmmm....Claymore; Yu-Gi-Oh (prima serie); Dragon ball(epic) Rurounin Kenshin (si seria Samurai X) Cowboy Bebop, Death note(chit ca mai fain mi sa parut filmul artistic) Neo Genesis Evanghelion si multe altele (e o problema pe care cred ca o au toti fanii anime ca nu se pot gandii la toate deodata xD)
3.carti?! ce sunt alea? O_o' (glumeam) da ma intereseaza mai mult cele legate de cultura traditie si multa istorie: Shogun;Dracula(19); Chemarea strabuniilor ;-??si Go-rin-no-sho(sper ca am scris bine)
4.da forumul e dragut (mia luat ceva pana mam orientat) dar e okay

oh si nu te teme voi fi cuminte ^_^'