Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Hello
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Hello! Am venit si eu pe-aici^^...Porecla mea e Ayumi, sunt de undeva din Romania(nu intrebati de undeZuppy07), numele meu adevarat este Alexandra, am destui ani^^(cel putin asa cred), sunt inalta am 1,74, kilograme nici nu-mi pasa de el, am parul scurt si port ochelari mov(Flacara Violet la putere^^). Sunt o fire mai retrasa si uneori vorbesc cu sarcasm^^...eee, asta nu mai conteaza. Sunt fana anime, am vazut aproape toate anime-urile de pe Animax, si am o lista lunga de anime-uri pe care vreau sa le vad. Imi mai place deasemenea anime games(nu ca as fi jucat vreunul): Snow P.E, Hoshizora no Memoria, Touhou:-X, Inakoi, Mashiro no Simphony si cunosc multe altele.
Cam atat despre mine...Bye byeZuppy02
Bine ai venit pe Animezup, Morika!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
dapy........ pai nush ce sa te intreb???!!!!!
1.cum ti se pare pe animezup?
2.ce animale iti plac/eventual animalul preferat
3.ce fel de muzica asculti/ exemple
4.ficuri pe care le-ai scris pana acum

cam atat dar si asta sunt scoase din mijlocul pamantului ca nu imi vine nicio idee si mai este si vacanta si yo in vacanta nu gandesc

♥♫ღYuuҜi Cяøss♥♫ღ

salut
bun venit pe animezup

am si eu cateva intrebari pentru tine sper sa nu te superi
1)care e anime-ul tau favorit?
2)citesti sau ai citit manga?
3)citesti ficuri?daca da care iti plac

cam atat sper sa iti faci multi prieteni pe forum
Pai, sa vedem...sa raspund la intrebari:^^
1.Cred ca animezup este un site super-tare^^, vara mea mi-a spus de el si m-am gandit sa ma inscriu.
2. Animalele mele favorite...hmm...ca greu, dar in special vulpile si lupul:-X
3. Ascult cam orice muzica(inafara de manele si populara)...mai mult op-urile si ending-urile de la anime-uri^^.
4.Nu o prea am eu cu scrisul, nici cu cititul fanfic-urilor. De obicei imi place sa scriu pe foi povesti pentru copii ^^(aoleu, stai...si eu sunt in categoria copii>_<") in rima gen Marin Sorescu21.
5.Anime-ul preferat...greu de zis: Bleach, FMA, Kaleido Star, Naruto, Bottle Fairy, Shougo Chara, Chobits, Soul Eater...mii21
6. Nu ma omor nici cu cititul la manga, dar am citit cateva: Bleach(mai mult ultimile aparute, ca nu am chef de tot:Smile, Tokyo Mew Mew toate volumele(asta a fost demult), Soul Eater, si Ar~Forgotten Summer de la Circus.
^^
HeLLo There :3
Welcome here :3
Yeah...a few question from me...wanna' answer? ^_________^
Ce muzica asculti?
Ce parere ai despre vampiri?[ sorry for this, but I love vampires]
Care e cartea ta preferata?

Cam asta a fost...again welcome here and I hope you`ll have fun.
Apropo...nick`ul tau...mi se pare atat de cunoscut...off dar nu imi pot amintit de unde il stiu...ai putea sa imi spui si de la ce vine, macar un indiciu :3
Zbye :3
Pai intai sa raspund la intrebari:
1.Am mai spus ca-mi place orice muzica(fara manele si populara), dar mai mult op-uri si ending-urile de la anime-uri^^
2. Vampiri?Hmm...nu stiu, nu ma pasioneaza filmele cu vampiri gen Twilight, dar anime-urile si pozele anime cu vampiri le gasesc adorabile:-X Au niste aripi si niste dinti atat de adorabili5
3. Cartea preferata...nu citesc prea mult dar imi plac: Lorelei, Singur pe Lume, Ciresarii ^^

Nick-ul meu?Cunoscut?21...si eu care credeam ca sunt prima care l-a creat21 Morika...este un personaj pe care l-am inventat eu acum 2 ani21, dar chiar nu stiam ca e atat de cunoscut...etto...poate ti se pare cunoscut din cauza parlamentarei Norica Nicolau(sau ceva de genul-_- mi-e greu sa retin nume)
Aaa...poate si din cauza ca mai sunt inscrisa pe un site cu numele asta4...cred
^_^