Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Buna tuturor !
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
In primul rand buna ! Sunt noua pe site ... Sper sa-mi fac prieteni. Sunt o fire prietenoasa si cred ca o sa ma inteleg bine cu toata lumea. Imi plac anime-urile cum ar fi: Inuyasha, Naruto, Bleach, Nana ... Citesc manga. Chiar astazi am terminat de citit " AAA", foarte interesant.
Anime-uri urmaresc cam rar, pentru caa stiti bine ca rcs/rds au scos din grila programul animax, deci citesc mai mult manga. Anyway, sunt fana Inuyasha !
Si ... Puteti sa-mi spune-ti si mie cateva manga-uri interesante. Gomene daca v-am deranjat cu intrebarea mea, dar nu stiu ce manga-uri sa citesc ...

Sper sa fim prieteni !
Bine ai venit pe Animezup, - Bblue flower -!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Manga ? Ai spus manga ? o.o
Well, depinde ÅŸi de ce genuri vrei, i mean shoujo gen Beast Master
Haou Airen, sau eu ştiu psihologic şi horror ca SkyHigh, de fapt îţi pot
recomanda multe, well am la semnatură my manga list. De la un timp
nici eu nu am mai pus mâna pe o manga bună, so poate aflu nişte manga de
la tine în caz că nu am citit. :] ] M-am lungit cu vorbitul şi am uitat să-ţi spun bine ai venit pe forum, mă bucur că eşti interesată de manga. Şi eu ador manga, mult, mai mult ca animeurile, de fapt mai multă manga citesc decât să vizionez animeuri. Sper să fi activă pe forum şi să ai posturi numeroase şi să te împrieteneşti cu userii de aici.
Am totuşi nişte întrebări..
1.Câţi ani ai ?
2.Din ce oraÅŸ eÅŸti ?
3.Cum ai aflat sau dat de AnimeZup.
4. Ce genuri de manga citeşti în general, adică ce gen îţi place în mod special ? Sau citeşti manga daca îţi place respectivul ?


O şedere bună şi cât mai plăcută îţi urez pe forum.
Multumesc pentru primire ! Si miltumesc pentru propuneri, Lilith. Iata raspunsurile la intrebarile tale:
1. Am 12 ani 4.
2. Sunt din Bucuresti.
3. De la o prietena ...
4. Imi plac manga-urile. Am citit " AAA ". Azi m-am apucat de citit " Strawberry panic ".

♥♫ღYuuҜi Cяøss♥♫ღ

Salut!

bine ai venit pe animezup si eu sunt noua pe aici
am si eu cateva intrebari sper sa nu te superi

1) ce personaje iti plac din naruto?
2) citest ficuri? daca da ce fel de ficuri si care iti plac
3) ce gen de muzica iti place?
4) vrei sa fim prietene?Smile

sper sa te simti bine pe site si sa iti faci multi prieteni si inca odata bun venit!
Buna ! Multumesc pentru primire ! Ma bucur ca vrei sa fim prietene ! Si eu vreau. Iata raspunsurile la intrebarile tale:
1. Pai multe ... Imi plac aproape toate fetele din Naruto, pentru ca fiecare are cateva ceva ce-mi place. Si imi plac aproape toti baietii si cred ca Naruto, chiar personajul principal, este glumet si simpatic.
2. Da, citesc ficuri. Imi plac cele despre prietenie, romance, depinde de continut, daca este interesant.
3. Pop, Hip-hop, rock, multe genuri ...
4. Of course ! Vreau sa fim prietene.

Am si eu o intrebare pentru tine:
- Cum pot sa-ti spun Hinata sau Hina ? Sau sa-ti spun Roxana ?

♥♫ღYuuҜi Cяøss♥♫ღ

Salut!

as prefera Hinata sau Hina daca nu te superi 4
si ma bucur ca vrei sa fim prieteneSmile

si mie imi plac aproape toate fetele din naruto si baietii la fel4

mai am o intrebare pentru tine sper sa nu te superiSmile
1) care e cuplul tau favorit din naruto?
Ok, then, iti voi spun Hina !
Cuplul meu favorit din Naruto ... Nu am unul favorit dar iti voi spune 3 cupluri care se potrivesc bine: Naruto si Hinata, Shikamaru si Temari and Neji si Tenten. Acum, nu stiu ... Toata lumea spune ca Sasuke se potriveste cu Sakura si viceversa ... Sunt ok, dar Sakura il iubeste mai mult pe Sasuke, iar el nu-si arata afectiunea, dar sunt un cuplu ok.

Cuplul rau favorit care este ? Banuiesc ca Naruto si Hinata, nu ? Da, sunt draguti 4

♥♫ღYuuҜi Cяøss♥♫ღ

cuplul meu favorie e naruto si hinata imi plac foarte moolt si se potrivesc

imi mai plac si alte cupluri shikamaru si temari
sasuke si sakura si neji si tenten

dar cel mai mult imi place naruhina888