Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: ohayo mina !!
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.

lorry_kagome

Ohayo..!Ma numesc Laura am 14 ani (in curand 15) si sunt din Botosani !
Animeuri vizionate39 : Mermaid melody, Inuyasha, Kiddy Grade, Kaleido Star, Sola, Naruto (in curs), Perfect girl evolution, Samurai X, Elfen Lied, bleach (in curs), Death note, Read or die, Fruits basket, Blue Gender, Paradise kiss, Yumeria, Yuyu hakusho, Ghost stories, Spiral etc
Manga : am citit doar 1 : Fruits basket Smile
Muzica preferata: orice (minus manelebleah)
Hobby : anime

Daca mai vreti sa stiti ceva ....intrebati-ma !
Bine ai venit pe Animezup, Laura!
Dupa nick, s-ar intelege ca esti si fana Inuyasha, sau mai bine zis fana Kagome. Si mie mi-a placut mult acel anime! E cumva anime-ul tau preferat sau doar iti place mult de Kagome?
Inca o data iti urez un calduros bun venit pe Animezup! Sper sa iti faci multi prieteni!

lorry_kagome

Bine te-am gasit !
Ok deci ca sa raspund la intrebarea ta ... Kagome este personajul feminin favorit (pe moment) insa Inuyasha a ajuns cam pe locul 3 in topul animeurilor preferate de mine 4
Cha Lorry.I'm Andrada Angeli...mai pe scurt love_yuki_eiri.Vreau sa iti urez bun venit pe acest forum.Sunt sigura ca te vei acomoda foarte repede.Iti place Yu Yu hakusho....bun!Locul 2 in topul meu(yo sunt mai nebuna dupa yaoi..intelegi tu).Revenind...intrebari nu am in momentul asta.avand in vedere ca suntem in sfintele sarbatori..iti urez un calduros Paste Fericit.
Ja Ne ca m-am lungit21